Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

10 najdrahších dovolenkových destinácii a zážitkov

máj 26, 2015 - 23:50
Predstavujeme vám tie najdrahšie dovolenkové destinácie a zážitkové výlety. Keby ste mali neobmedzené množstvo peňazí, išli by ste do toho ?

Najveľkolepejšie paláce v Indii

Ampersend Travel ponúka svojím klientom vládnuť v troch najznámejších palácov v Indii a to konkrétne v  Jazernom paláci v Udaipur, Umaid Bhawan paláci v Jodhpure a Rambagh paláci v Jaipur. Dovolenka obsahuje okrem prehliadok aj 3 noci v každom paláci s exkluzívnym využitím.  Náklady: 1 670 200 dolárov

Celý rok v hoteli Aman Tokyo

Ak si žijete na vysokej nohe, môžete si prenajať dekadentný hotel Aman v Tokyu na celý rok.  Náklady:  286 000 dolárov

Lyžovačka ako pre superstar

V susednom Rakúsku je lyžiarskych stredísk skutočne požehnane. Takmer všetky poskytujú služby na tej najvyššej úrovni. V mestečku Oberlach nájdete veľmi luxusnú chatu Chalet Lottie. Má vlastnú kinosálu, wellnes a ak si priplatíte máte aj personál so šéfkuchárom. Týždeň stojí  55 000 eur.

Kovbojské mesto duchov na dlani

Zrekonštruované mesto Dunton Hot Spring v Colorade si môžete celé prenajať . Máte možnosť  stať sa kovbojom so všetkým čo k tomu patrí. V meste nájdete  prírodné pramene,  originálny salónik a westernovské domčeky. Náklady: 147 000 dolárov

Navštívte okraj zemegule

Pokiaľ máte radi zimu a dobrodružstvo, toto je tá pravá dovolenka pre vás.  Expedícia na Južný pól na 9 dní sľubuje nezabudnuteľný zážitok. Náklady: 71 000 dolárov

Požičajte si celý ostrov v južnom Pacifiku

Magnát, ktorý vlastní aj Red Bull, prenajíma ostrov Laucala. Nachádza sa v súostroví  Fidži a je dostupný iba súkromným lietadlom. Za jednu noc dáte slušných 158 000 dolárov.

Ďalší ostrov na prenájom

Kúzelníkovi  Davidovi Copperfieldovi patrí malý ostrov na Bahamách. Na Musha Cay(meno ostvrova) nájdete množstvo plážových domčekov, bar a stráviť noc tam, kde býva aj Copperfield, je predsa k nezaplateniu. Alebo aj áno. Náklady: 402 000 dolár na 7 dní pre 72 hostí.

Na safari za 1 milión

Je to príšerne drahé už aj na veľkých boháčov, ale v cene je 111 dní dovolenky na safari, navštívite 12 krajín, môžete vidieť až 18 chránených druhov zvierat  a v cene je aj dar pre nadáciu 100 000 dolárov.

Pohľad na poklady sveta z privátneho lietadla

Tie najväčšie poklady sveta ako Machu Picchu, opera v Sydney, Hagia Sophia v Instanbule alebo Veľkonočné ostrovy môžete mať  na dlani. Výhľad z privátneho lietadla vám sľubuje nezabudnuteľný zážitok. 

Michaela Hollá, vogue, Fotky: vogue.com

- - Inzercia - -