Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

40, 50, 60? Sexi vek!

august 07, 2014 - 15:12
Známe ženy dokazujú, že hoci majú dávno po tridsiatke, sú čoraz príťažlivejšie. Čo sa ukrýva za ich krásou? Mať tridsať a vyzerať sexi nie je až také zložité. Ale čo ak už vaša pleť po štyridsiatke má každým dňom čoraz viac vrások, pokožka márne bojuje s gravitáciou a celulitída sa už nedá zamaskovať? Aj svetové celebrity sa trápia padnutými kútikmi, pigmentovými škvrnami, vráskami na tvári a krku či ochabnutou pokožkou. Poznajú však recepty, vďaka ktorým síce nedokážu zastaviť starnutie, ale nepochybne ho vedia aspoň spomaliť.
Dlhonohá štyridsiatnička: Aj ona drie!
Slovenka s najdlhšími nohami na svete Adriana Sklenaříková vyzerá vždy neodolateľne, aj keď sa jej rúca vzťah, prechádza rozvodom, ale aj keď, naopak, žiari šťastím z novej lásky. Čo pre to robí? Sexi krivky: Aj ona si musí jedlo odopierať a hoci žije vo Francúzku, kde sú typické neskoré večere, neje nikdy neskôr ako do sedemnástej. Na jej tanieri neuvidíte mastné a vyprážané jedlá a preferuje delenú stravu. Na raňajky si dá len liter čaju a denne vypije minimálne tri litre tekutín. Za jej sexi krivky môže každodenné cvičenie pilatesu, jogy a tajči. Jej problémovými partiami, ktoré najviac posilňuje, sú brucho a stehná. Krásna pleť: Ráno si umýva tvár teplou vodou a vzápätí studenou. Pokožka sa vzpruží a prekrví a nanesie si kvalitný krém, samozrejme, svojej vlastnej značky.
 
Porcelánová Gwyneth, ale i Kate: Jedy na pleť
Pleť herečky Gwyneth Paltrow, ktorá má štyridsaťdva rokov, obdivujú ženy po celom svete. Bez pigmentových škvŕn, červených žiliek či rozšírených cievok, takmer bez vrások.     Tajomstvom jej dokonalej pokožky je hadí jed. Denne používa krémy, ktoré obsahujú elixír krásy z tohto plaza. Údajne vďaka nemu nepotrebuje zásahy plastického chirurga a vraj nahradí aj obľúbený botulotoxín. Prezradila ešte jedno tajomstvo. Krémy s UV filtrom používa aj keď nesvieti slnko a vďaka nim je jej pleť bez škvŕn a farebne jednotná. A tajomstvo jej krásnych vlasov spočíva v používaní tehotenských vitamínov. Tvrdí, že s jej vlasmi dokážu urobiť divy a nezáleží na tom, či ste tehotná alebo nie. Jedy obľubuje aj vojvodkyňa z Cambridge a hoci parí ešte len medzi tridsiatničky, o pleť sa už teraz dôkladne stará. Kate Middleton totiž používa pleťovú kozmetiku, ktorá obsahuje zase včelí jed. Jeho účinky sú zázračné. Zvýši sa prirodzená tvorba kolagénu a elastínu a preto sa pokožka vypne a zredukujú sa výrazné vrásky. 
 
Španielka má už štyridsať: Vsádza na slimáky  
Krásna hollywoodska herečka Penelope Cruz s útlou a dokonalou postavou tohto roku oslávi okrúhlu štyridsiatku. Za svoje dokonalé krivky vďačí stredomorskej strave. Nikdy sa neprejedá a je zdravé, čerstvé a vyvážené jedlá. Krásne čierne vlasy nie sú výsledkom žiadneho celebritného kaderníka, ale jej samej. Prezradila, že si ich občas sama ostrihá aj nafarbí. Naučila ju to mama, ktorá má vlastný kadernícky salón. Tajomstvo jej pleti? Používa krémy, ktoré obsahujú slimačí extrakt. Je v kozmetickom priemysle veľmi obľúbený, pretože vyhladzuje pokožku, redukuje vrásky a zamedzuje tvorbe mazu. Svojmu telu dopraje zase olivové kúpele.  
 
Viac sa dočítate v SLOVENKE!
 
ANNA ŽILKOVÁ 
Foto: isifa, SITA

- - Inzercia - -