Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aby bola vaša záhrada ako z rozprávky

august 25, 2015 - 10:48
Pohľad na krásne upravenú záhradu vždy pohladí dušu. Ak máte poruke výkonných pomocníkov a pekné doplnky, ktoré ju skrášlia, je práca v záhrade v dnešnej uponáhľanej dobe doslova príjemným relaxom. Bohatú ponuku náradia a doplnkov do vašej záhrady za skvelé ceny nájde v sieti predajní Lidl od 3. septembra.
Keď začnú zo stromov opadávať suché listy, oceníte Florabest Elektrický vysávač a fúkač lístia. Tohto praktického pomocníka využijete hneď na tri funkcie: výkonný fúkač odstráni nielen suché, ale aj vlhké lístie, vysávač ho dôkladne povysáva a súčasne  rozdrví.
 
 
Pri práci oceníte výkonný 300 W motor s elektronickou reguláciou, teleskopickú saciu rúru, zabudované vysúvacie hrable a 50-litrovú záchytnú nádobu. Záruka na zariadenie je tri roky. 
Cena: 39,99 €
 
V prípade, že sa chystáte na jesenné orezávanie konárov, vyskúšajte Florabest Akumulátorovú pílu na konáre. Ozubená čeľusť a jednoducho odnímateľné rýchloupínacie skľučovadlo pre beznástrojovú výmenu pílového listu vám prácu uľahčí. Píla má výkonný 10,8
 
 
V lítium-iónový akumulátor (1500 mAh) a 60-minútovú rýchlonabíjačku s automatickým vypnutím nabíjania. Vďaka ergonomickému tvaru vám držadlo výborne sadne do ruky. Je kompatibilná s bežnými pílovými listami a vhodná aj na stavebné drevo a plast. Záruka na zariadenie je tri roky.
Cena: 49,99 €
 
 
Chýba vám k dokonalosti záhrady už len štýlové vonkajšie osvetlenie? Odporúčame LED lampy Livarno Lux s pohybovým senzorom i bez senzora. Vybrať si môžete z viacerých druhov v modernom dizajne z brúsenej ušľachtilej ocele a s ochranou proti striekajúcej vode.
 
 
Záruka na lampy je tri roky. Lampy sú nielen elegantné, ale zároveň vám usporia až 85% energie v porovnaní s 35 W klasickou žiarovkou.
Cena: 19,99 €
 
 
Aby ste zo záhrady vkročili do domu či chalupy s čistými topánkami, o to sa postará Florabest Kokosová rohožka špičkovej kvality. Je vyrobená z odolného robustného prírodného vlákna s protišmykovou úpravou spodnej strany. Vybrať si môžete z viacerých vzorov v tvare klasického obdĺžnika a praktického polkruhu. 
Cena: 4,99 €
 
Zdroj: LIDL
Foto: Shutterstock, LIDL

- - Inzercia - -