Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Akým darčekom potešíte ženu

október 25, 2014 - 02:31
Ktorá žena, mladá dáma alebo slečna by nemilovala kabelky? Taká hádam ani neexistuje. S každou novou sezónou a ročným obdobím prichádzajú nové kolekcie kabeliek.
Najradšej by sme ich mali milión, pretože ich nikdy nieje dosť, a nikdy nám nestačí iba jedna! Tie veľké milujeme preto, že sa nám do nich zmestí naozaj všetko a ešte nám zostane aj kopec voľného miesta. A tie malé? Tie nám pripadajú roztomilé, kreatívne, nápadité a na párty, či večierok priam stvorené. Mnohé ženy by si dnes život bez svojej najlepšej priateľky, teda kabelky, už ani nevedeli predstaviť. Muži sa síce čudujú a neraz nadávajú, prečo ich máme vo svojom šatníku toľko. No keby sme všetko nosili vo vreckách tak ako zväčša oni, asi by sa im to nepáčilo. 
 
 
A aké dominujú v ženských zbierkach? Určite tie kožené kabelky. Sú najkvalitnejšie a najodolnejšie spomedzi všetkých dostupných materiálov a kabelkových variantov. A čo ženy ešte milujú? Bezpochyby sú to krásne a nápadité šperky. Šperky vedia ženu urobiť sebavedomou, zmyselnou, jemnou a tvorivou. Rady ich darujeme mamám, sestrám či kamarátkam ak majú nejaký sviatok, no ešte radšej ich dostávame od sympatických mužov. Snom každej ženy je mať určite vo svojej šperkovnici skvosty nepochybne akými sú diamantové náušnice. Ale nepohrdne ani takým darčekom akými sú napríklad značkové hodinky. Krásne a známe hodinky napríklad značiek Guess, DKNY, Armani, Michael Kors alebo Tommy Hilfiger. Ktorá zo žien by odolala? Navyše niektoré ženy nemajú rady šperky ako také, radšej preferujú jeden, ale zato poriadne výrazný, do oka hneď bijúci a drahší. Aby vynikol stačí jednoduchý outfit doplnený elegantnou kabelkou a môžete ísť. Alebo ak máte jemnejší variant hodiniek, treba ich niečím ozvláštniť, napríklad výraznou blúzkou či ceruzkovou sukňou z vyšším pásom. 
 
Zdroj a foto: fancy.sk
 

- - Inzercia - -