Dnes je piatok, 19.júl 2019, meniny má: Dušana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Beckhamovci oslávili šestnáste výročie svadby

júl 08, 2015 - 15:58
Šťastné a dlhotrvajúce manželstvá sú v Hollywoode skutočne ojedinelé. Vyzerá to tak, že Victoria a David Beckhamovci by mohli ísť ostatným príkladom. V sobotu 4. júla oslávili šestnáste výročie svadby a o svoju radosť sa podelili so svetom.
Zoznámili sa v roku 1997 a okamžite sa zaradili medzi hviezdne páry. Ona speváčka z dievčenskej kapely Spice Girls, on profesionálny futbalista. Už o rok neskôr sa fanúšikovia britského páru tešili z dvoch dobrých správ. Beckhamovci oznámili svoje zásnuby a onedlho po nich sa mala ich rodina rozrásť o prvého spoločného potomka.
 
 
Brooklyn Beckham zdieľal na sociálnej sieti Instagram fotografiu zo svadby svojich rodičov.
 
Prvorodený syn Brooklyn si to asi nepamätá, no svadby svojich rodičov sa zúčastnil aj on. Mal len štyri mesiace a takmer celú ju prespal v otcovom náručí. Obrad i hostina sa konali na írskom zámku Luttrellstown 4. júla v roku 1999. Na znak svojej lásky Beckhamovci vypustili biele holubice a o zábavu sa postaral spevák Elton John.
 
 
Victoria Beckham je hrdá na svoju rodinu a preto sa ňou pochválila aj v deň výročia svadby. „Šťastné výročie. Tak veľmi vás milujem a som veľmi hrdá na prekrásnu rodinu.“ Napísala na sociálnej sieti Instagram.
 
Od tohto dňa uplynulo dlhých 16 rokov a v ich životoch nastalo množstvo zmien. Kapela Spice Girls sa rozpadla, Victoria prestala spievať, usmievať sa a začala sa venovať módnemu návrhárstvu. Svojmu manželovi porodila 4 deti. Najstarší syn Brooklyn má už 16 rokov, druhorodený syn Romeo má 12 a najmladší syn Cruz 10 rokov. Chlapci majú sestričku Harper, ktorá o dva dni oslávi štvrté narodeniny.
 
 
Na výročie svadby si spomenul aj bývalý futbalista David Beckam. K fotografii, ktorú zdieľal na sociálnej sieti Instagram pripísal: „Pred 16-timi rokmi bol náš špeciálny deň. Šestnásť rokov, počas ktorých sa nám narodili naše prekrásne deti. Ďakujem ti, že si mi dala našich úžasných drobcov. Šťastné výročie.“
 
David Beckham skončil so svojou profesionálnou kariérou, v máji oslávil 40. narodeniny v orientálnom Marakéši a momentálne si vynahrádza čas s rodinou. Počas 22 ročnej kariéry sa im nemohol venovať pre časté pracovné cesty, takže teraz si užíva vozenie detí do školy a večere v pohodlí domova. Okrem toho z času na čas pomáha svojim známym dostať sa do kondície ako osobný tréner.
 
Šťastnej rodinke držíme palce, aby oslávili minimálne ďalších 16 rokov spoločného života.
 
Zuzana Čapčíková

- - Inzercia - -