Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2015: Afterparty do skorého rána!

december 10, 2015 - 03:09
Jubilejný 10. ročník Bratislavských módnych dní vyvrcholil v pondelok večer exkluzívnou prehliadkou plesových šiat. Na prítomných hostí po prehliadke čakala recepcia v luxusných priestoroch Grand Hotel River Park. Dobré jedlo a nápoje sa postarali o skvelú atmosféru a úsmevy všetkých na tvárach dám aj pánov.

Veľkolepá módna šou, akou Bratislavské módne dni nepochybne sú by sa nezaobišla bez poriadnej afterparty. Inak tomu nebolo ani v prípade poslednej prehliadky desiateho ročníka BMD. Dekádu prehliadok toho najlepšieho z domácej ale aj zahraničnej scény treba osláviť vo veľkom štýle. O neopakovateľnú atmosféru celého večera sa postarali nádherné priestory Grand Hotel River Park.

Do známeho bratislavského hotela na nábreží Dunaja dorazili desiatky prominentných hostí. Prehliadku honosných rób si nenechali ujsť moderátor Sajfa so snúbenicou Veronikou Ostrihoňovou, sestry Daniela a Veronika Nízlové zo skupiny Twiins, speváčka Sisa Sklovská či slovenská playmate Michaela Gašparovičová. Prehliadku plesových šiat si bola pozrieť aj riaditeľka Fashion TV - Gabriela Drobová či návrhárske duo Factory WTF?! v zložení Milan Švingál a Klementína Tomrecaj, ktorá sa objavila aj na móle v šatách od Jany Pištejovej

Aj v spoločnosti Juraja Jakubiska, ktorý dorazil s manželkou Deanou Jakubiskovou sa na afterparty bavila Riaditeľka Agentúry Promotion a Bratislavských módnych dní - Mária Reháková. Spoločnosť im chvíľu robila aj krásna modelka a moderátorka Soňa Skoncová, ktorá na móle zažiarila v šatách od Veroniky Hložníkovej, vytvorených podľa Jakubiskovko filmu Bathory.

Úspešná slovenská návrhárka Jana Pištejová v tento večer predstavila štvoricu nových modelov. Viac nám ukáže už 16. decembra na veľkej módnej šou v Aqua City Poprad. Rodáčku spod Tatier počas celého večera zdobila originálna korunka, ktorú dostala od dizajnérskeho zoskupenia Factory WTF?!.

Prijemnú atmosféru recepcii v luxusnom hotely si užili aj česká návrhárka Beáta Rajská a slovenský návrhár Richard Rozbora. Obaja majú na konte niekoľko prestížnych úspechov v oblasti módy, doma ale aj v zahraničí. 

V spoločnosti Márii Rehákovej sme na afterparty zachytili aj slovenského klaviristu Richarda Rikkona, speváčku Sisu Lelkeš-Sklovskú a českú návrhárku Beátu Rajskú. Súdiac podľa úsmevov sa všetci dobre bavili.  

Posledný prítomní hostia sa zabávali až do skorých ranných hodín. O ich dobrú náladu sa postaral aj bohatý catering, kde si každý našiel niečo pod zub. Úspechu sa tešila aj obľúbená fotostena, kde sa každý mohol odfotiť a odniesť si pamiatku na tento vydarený večer.

Viac fotografií z afterparty najdete v galérii!

Dušan Marko, Foto: Ramon Leško, Martin Rinčo

- - Inzercia - -