Dnes je nedeľa, 18.august 2019, meniny má: Elena, Helena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2015: Soňa Skoncová ukončila 10. ročník BMD ako temná Bátorička!

december 10, 2015 - 06:00
Hviezdou exkluzívnej prehliadky plesových šiat 10. ročníka Bratislavských módnych dní bola jednoznačne charizmatická Soňa Skoncová. V závere večera sa na pódiu objavila v honosnej róbe od Veroniky Hložníkovej, ktorá bola inšpirovaná filmom Bathory od Juraja Jakubiska.

Ozdobou záverečnej prehliadky 10. ročníka Bratislavských módnych dní, ktorá patrila plesovým šatám, bola nepochybne Soňa Skoncová. Rodáčka z Prievidze už neraz dokázala, že je právoplatne považovaná za jednu z najkrajších žien slovenského šoubiznisu. V pondelok večer sa premenila v kráľovnú večera.

Charizmatická Soňa predviedla róbu od Veroniky Hložníkovej, ktorej predlohou bol film Bathory od Juraja Jakubiska. Očarujúca Skoncová sa po móle prešla za asistencie samotného režiséra spomínaného filmu. Myslím si, že Veronika Hložníková sa tvorby šiat Bátoričky zhostila naozaj bravúrne," zhodnotila Soňa, ktorá sa priznala k tomu, že film Bathory zbožňuje. 

Obľúbenej moderátorky sme sa spýtali aj to, aký má vzťah k blížiacej sa plesovej sezóne. Myslím si, že plesy patria do života a raz za čas sa určite treba zabaviť aj týmto spôsobom," dodala. Dresscode večera znel „Dark Suit" a odetá celá v čiernej ostala Soňa aj po tom, ako zišla z prehliadkového móla. Čierna je farba, ktorá tvorí asi najväčšiu časť môjho šatníka. Hlavne počas jesenného a zimného obdobia," prezradila úspešná modelka, ktorá aj v čiernej vždy rozžiari celú miestnosť. 

Soňa Skoncová nám v exkluzívnom rozhovore prezradila aj to, čo by rada našla pod vianočným stromčekom a  či už má kúpené darčeky pre svojich blízkych.

Dušan Marko, Video: Lukáš Kolenič, Foto: SonaSkoncova.sk (by Tibor Géci), Ramon Leško, Martin Rinčo

- - Inzercia - -