Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čiapka ako doplnok? Prečo nie?!

január 28, 2016 - 11:42
Síce nám už počasie pomaly naznačuje, že na príchod prvých jarných lúčov nebudeme musieť dlho čakať, ešte stále je čiapka skvelým spoločníkom!

V určitom veku si väčšina žien vybuduje odpor k akejkoľvek pokrývke hlavy a nesie sa až do obdobia, kedy je ich nosenie zo zdravotného hladiska nevyhnutné. Dôvodov, prečo nezvykneme nosiť čiapky, ušianky či baranice, je mnoho. Zničí sa nám účes, nepristanú nám, sú príliš detinské, sú príliš športové či iné. V poslednej dobe je však trh s oblečením tak obrovský, že je naozaj z čoho vyberať! Štýlov, farieb a materiálov, z ktorých sú čiapky vyrobené, je veľké množstvo a častokrát je práve čiapka tým správnym doplnkom, od ktorého sa môže odvíjať outfit. 

 

 

Hovorí sa, že vlasy sú korunkou krásy. Bez pochýb je v tom istá dávka pravdy, no počas mrazov si vlasy a pokožku hlavy treba náležite chrániť. Tým najlepším spoločníkom je preto čiapka, ktorá nemusí predstavovať výlučne zlo. Skúste v zime využiť svoju čiapku ako "korunku"! Poobzerajte sa po takej, ktorá sa Vám zapáči a hrdo ju kombinujte aj počas bežných dní, nie len na svah či do prírody. 

 

Nájdite si štýl a strih čiapky, ktorý Vám vyhovuje! Momentálne sú v obchodoch obrovské zľavy a preto je ten najlepší čas odskúšať, čo Vám svedčí a čo nie. Skvelý výber nájdete napríklad v Primarku, F&F, H&M či Mohito.

 

Ivana Petrušová, Zdroj foto: Pinterest

- - Inzercia - -