Dnes je pondelok, 24.jún 2019, meniny má: Ján
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kristína Farkašová prezradila, že sa často stretáva s negatívnymi ohlasmi na jej tričká

marec 22, 2016 - 16:45
Módna talkshow Vivien Fashion Time v Trnave opäť prilákala množstvo nadšencov módy, dizajnu a lifestylu. Hosťami tentokrát boli herečka Kristína Farkašová, módna redaktorka Michaela Hollá a umelecký tatér Laco Vrždák. Večerom sprevádzala organizátorka Eva Vokounová. Všetky osobnosti spájala téma udalosti: Originalita a jedinečnosť v rôznych podobách.
Hlavným hosťom večera bola herečka, blogerka a dizajnérka zábavných tričiekKristína Farkašová. Móda sa stala neoddeliteľnou súčasťou jej života, a to nielen kvôli značke Koláčová: „Naučila som sa vnímať vlastný styling a pekné oblečenie ako súčasť showbusinessu. Je to moja práca a už s tým nebojujem,“hovorí Kristína. Svoju sviežu kolekciu predstavila aj na jesennej časti Bratislavských módnych dní spolu so stylistom Andrejom Kusalíkom. 
 
Kristína priznáva, že nie vždy sa stretáva s pozitívnymi ohlasmi na jej trefné nápisy. „Napríklad pri detskom tričku s nápisom 'Nie, mňa nedoniesol bocian, naši mali normálne sex' počúvam, že by to mamička svojmu dieťaťu nikdy neobliekla. Neviem teda, ako to bolo u nich, ale ku nám bocian skutočne nelieta,“ usmieva sa úspešná dizajnérka. 
 

img_3916.jpg

Foto: 
Vivien Handmade
 
S jedinečnosťou má skúsenosť aj módna redaktorka a blogerka Michaela Hollá. Originálny prístup je totiž  dôležitý aj v žurnalistike. „Ľudia majú možno vo všeobecnosti pocit, že sa témy opakujú. Dôležité je ale priniesť na ne úplne nový pohľad,“ vysvetľuje Michaela. Domnieva sa, že práve toto je cesta ako odlíšiť štýl písania autorky tak, aby boli jej články okamžite rozpoznateľné. (pozn. red. Michaela Hollá je členkou tímu ŽenskýWeb)
 
Hosťom večera bol tiež umelecký tatér, Laco Vrždák. Z presvedčenia nerobí katalógové tetovania, ale každé dielo vytvára klientovi na mieru. Symboly nekonečna a slová ako LOVE vraj kategoricky odmieta. 
 
Počas príjemného večera sme boli svedkami aj premeny vizáže sympatickej Ivice vďaka salónu Frederic Moréno. Hairstylista Jirka Blatný sa rozhodol ostrihať vlasy do jednej dĺžky, aby pôsobili opticky hustejšie. Vlasy som zafarabil do veľmi prirodzeného odtieňu, nech je pri odrastaní vidieť čo najmenší rozdiel. Je to skvelá voľba aj kvôli trvácnosti," dodáva Blatný. O make-up sa postarala vizážista Daniela Christová. Obaja sa snažili docieliť efektnú a ženskú premenu. 
 
 
Ďalšiu talkshow Vivien Fashion Time si môžete prísť osobne pozrieť 23. Apríla 2016 do Music and Cafe v Trnave.
 
 

- - Inzercia - -