Dnes je utorok, 23.júl 2019, meniny má: Oľga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najzaujímavejšie dvojice na udeľovaní cien Grammy 2016

február 16, 2016 - 14:00
Včerajší večer v Los Angeles ovládlo udeľovanie prestížnych hudobných cien Grammy. Tie najväčšie celebrity z hudobného priemyslu sa zišli na červenom koberci, aby predviedli nielen svoje drahocenné róby, ale aj milované polovičky. My sme pre vás vybrali päť najzaujímavejších hviezdnych párov.

Najviac nás šokoval popový spevák a lámač ženských sŕd Justin Bieber, ktorý so sebou na červený koberec nepriviedol žiadnu modelku zo svojho háremu. "Gardé" mu robil jeho malý rozkošný brat Jaxon.

Asi najzamilovanejší pár Hollywodu momentálne tvorí dvojica Chrissy Teigen aJohn Legend. Krásna modelka je už v pokročilej fáze tehotenstva, ale aj napriek tomu jej to v bielej róbe nesmierne svedčalo.

Kráľovnou večera sa stala nepochybne speváčka Taylor Swift, ktorá získala Grammy za najlepší album roka. Tentokrát so sebou nepriviedla partnera Calvina Harrisa, ale jej dobrú kamarátku Selenu Gomez. Obe dámy vyzerali božsky! 

Pozornosť kvôli výstrednému oblečeniu rozhodne pútali spevák Pharell Williamsspolu s manželkou Helen Lachanh

Zahraničné média veľmi zaujal raper The Weeknd po boku s modelkou Bellou Hadid. Obaja spolu tvorili pár v máji minulého roka a už sa začali špekulácie o tom, žeby sa k sebe opätovne vrátili. Nuž, uvidíme časom. 

- - Inzercia - -