Dnes je pondelok, 24.jún 2019, meniny má: Ján
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Renáta Názlerová pozná návod na obsluhu dieťaťa

marec 31, 2016 - 02:22
Všetci dobre vieme, že vzťahy rodičov a detí sú zložité. Nie vždy vyzerajú tak, ako si predstavujeme. Prinášajú nám však aj množstvo krásnych momentov, ktoré si budeme pamätať do konca života. Aj o tom je knižná novinka Návod na obsluhu dieťaťa, v ktorej nám jej autorka Renáta Názlerova predstaví príbehy slovenských rodín, ktoré nás chytia za srdce.

Renáta Názlerová svoju knihu tituluje aj ako „zdravo motivačnom románe“, pri ktorého čítaní nájdeme seba samého, prípadne spoznáme niekoho nám blízkeho. „Neexistuje na svete nič, čo by vám tak spoľahlivo vrátilo investície ako dieťa. Ak doň vložíte lásku a trpezlivosť, stonásobne vám to vráti. Ak ho obklopíte ľahostajnosťou a odmietaním, stonásobne sa vám to vráti. A ak mu ublížite, život vám to vráti tisícnásobne,” hovorí autorka knihy Návod na obsluhu dieťaťa. 

Román je pokračovaním Názlerovej úspešnej knihy Návod na obsluhu lásky. Ako v predchádzajúcej knihe, aj v Návode na obsluhu dieťaťa sa stretávame so psychologičkou a terapeutkou Tamarou Koch, s ktorou autorka spolupracovala na oboch románoch. „Dieťa má právo plakať, neposlúchať, klamať, vyvádzať. My ho máme s láskou usmerňovať a dopriať mu, aby sa učilo spoznávať hranice,” dodáva Názlerová.

navod_na_obsluhu_dietata_300.jpg

Foto: 
Fortuna Libri

PhDr. Renáta Názlerová je mnohým určite známa z obrazoviek televízie JOJ, kde sa ako herečka objavila v seriáloch Súdna sieň alebo Ochrancovia. Svojho čas tiež moderovala vlastnú dennú talkshow Supermama. Renáta vyštudovala žurnalistiku na Filozofickej fakulte UK v Bratislave a viac ako päť rokov pracuje ako mediátorka. „Hovorila som si, že romány začnem písať, až keď budem na dôchodku. Rozhodla som sa však začať už teraz. Človek predsa nemôže čakať.“ dodáva hrdá matka a vášnivá cestovateľka.

Kniha Návod na obsluhu dieťaťa vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri a zakúpiť si ju môžete v cene 12,90 €.

- - Inzercia - -