Dnes je pondelok, 06.júl 2020, meniny má: Patrik, Patrícia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rihanna zverejnila vzrušujúci videoklip Kiss It Better

marec 31, 2016 - 18:00
Po tom, čo barbadoská kráska začiatkom roka neohlásene vydala svoj album Anti, je o nej počuť na každom rohu. Album žne úspechy ako u kritikov tak aj v rebríčkoch predajnosti. Úspechu sa teší aj rozbehnuté Anti World Tour, s ktorým Riri momentálne boduje v Severnej Amerike. Rihanna sa spomaliť rozhodne nechystá, čoho dôkazom je aj novinka v podobe atraktívneho videa k singlu Kiss It Better.

Fanúšikovia ale aj neprajníci Rihanny si už zvykli na to, že speváčka sa rada odhaľuje. Inak tomu nie je ani v novom videoklipe k šteklivej skladbe Kiss It Better. Recenzenti túto pieseň označujú za jednu z najlepších piesní, aké snedá interpretka nahrala. Pesničku napísala samotná RiRi v spolupráci so speváčkou Nataliou Kills. Réžiu videa mal pod palcom uznávaný módny fotograf Craig McDean, ktorý s Rihannou nedávno nafotil titulku pre britské Vogue.

Rihanna sa v novom videoklipe ukáže opäť takmer úplne nahá. Zahalená v hodvábnom kuse látky alebo priehľadnej spodnej bielizni koketuje s pohľadom snáď každého diváka. Ak vo videu čakáte niekoho iného, nedočkáte sa. V celom klipe sa totiž objavuje len potetovaná kráska. Diva z Karibiku sa rozhodne nemá za čo hanbiť a treba uznať, že jej postava je perfektná. Jednoznačne ide o najvzrušujúcejší videoklip v desaťročnej kariére, tejto sebavedomej speváčky.

 

Charizmatická 28-ročná speváčka vydáva nový singel rovno aj s videoklipom napriek tomu, že stále v rádiách s obrovským úspechom rotuje skladba Work. Tá je v americkom singlovom rebríčku Billboard Hot 100 už šiesty týždeň po sebe na prvej priečke. Súbežne s nahrávkou Kiss It Better sa singlom stáva aj pieseň Needed Me, ktorá by sa tiež už čoskoro mala dočkať  videoklipu.

Slovenskí fanúšikovia Rihanny si budú môcť vypočuť naživo aj pesničku Kiss It Better už o pár mesiacov. V lete totiž speváčka so svojim Anti Worl Tour zavíta aj do susedného Rakúska, Poľska, Maďarska a Českej republiky.

Rihanna - Kiss It Better (Explicit)

Autor: 

- - Inzercia - -