Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

ALCHYMI nová exkluzívna značka s tajnou ingredienciou

apríl 11, 2016 - 18:28
Navrhovaná v Prahe, šitá v Európe. Alchymi je nová značka s tajnou ingredienciou a nájdete ju exkluzívne na ZOOT.sk.

Nová značka Alchymi má názov, ktorý odkazuje na stovežatú Prahu, kde vzniká. Praha bola mestom alchymistov, mestom, kde sa po stáročia miešali rôzny kultúrne vplyvy, umelecké štýly. Názov je preto viac než príznačný- móda je totiž z veľkej časti práve alchýmia. Zmes pocitov, farieb, trendov a nápadov.

Alchymi sa sústredí na ženy vo vekovej skupine 25+ a kladie dôraz na ich jedinečnú osobnosť. Kolekcia ako taká kombinuje nadčasové oblečenie, v ktorých sa miesia strihy, vzory a farby. Podstatou celej Alchymi kolekcie je ingrediencia dokonalého elixíru, ktoré prestavujú samé nositeľky.

Marketingová podpora celej značky tak vo svojej podstate nadväzuje na ostatné komunikačné koncepty ZOOTu, v ktorých oblečenie je až druhoradé. Prezentácia Alchymi tak nebude stáť na jednotlivých modeloch, ale na ženách, ktoré ich nosia.

,,Tvárami Alchymi na Slovensku sa stali módna redaktorka a PR manažérka Babsy Heribanová, komička Evelyn Kramerová či spoluzakladateľka OZ Pes v Núdzi Romi Klimeková. Ide nám skrátka o zaujímavé ženy, ktoré robia, čo ich baví a neboja sa ísť proti prúdu, opisuje Štěpánka Pivcová zo ZOOTu. 

fb_alchymi2.png

Foto: 
Alchymi

fb_alchymi3.png

Foto: 
Alchymi

fb_alchymi1.png

Foto: 
Alchymi

 

Alchymi jar/leto 2016

Hlavnými prvkami prvej kolekcie sú čierna a biela ako základ elegantného outfitu, v kombinácii s lesklými, priesvitnými či čipkovanými látkami. Ďalšími dominujúcimi farbami sú elektrická modrá a červená. Nechýbajú ani geometrické potlače na sukniach a šatách.

,,Strihy Alchymi kolekcie sú vyberané tak, aby sedeli rôznym typom postáv. V kolekcii sú zastúpené vysoké pásy, oversized topy či zavinovacie kabáty“, uzatvára dizajnérka Štěpánka Pivcová zo ZOOTu.

Modely Alchymi doplnia originálne šperky, ktoré vznikajú v exkluzívnej spolupráci s českým výrobcom Jablobijoux z Jablonca nad Nissou.

- - Inzercia - -