Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Slovenská kráľovná krásy Lujza Straková si užíva posledné dni s korunkou

apríl 14, 2016 - 02:30
Bratislavské módne dní Jar/Leto 2016 si nenechala ujsť ani naša najkrajšia Slovenka - Lujza Straková. Miss Slovensko 2015 už koncom mesiaca svoju korunku odovzdá do rúk novej kráľovnej krásy. Rodáčka z Banskej Bystrice sa na móle ukázala v šatách od skvelej Jany Jurčenko.

Na afterparty Bratislavských módnych dní Jar/Leto 2016 nechýbala ani pôvabná Lujza Straková. Stále aktuálna Miss Slovensko si momentálne užíva posledné dni s titulom najkrajšej Slovenky. "Ani sa mi nechce veriť, že už to je naozaj rok a pomaly budem musieť korunku odovzdať," priznáva. Lujza tiež dodala, že víťazstvo na Miss jej dodalo pozitívne myslenie a energiu. Vo svete modelingu by veľmi rada zotrvala aj naďalej. 

Na prehliadkovom móle sa Lujza už tradične ukázala v modely šiat od Jany Jurčenko, ktorá dokonca pre Lujzu šila šaty na svetové finále Miss World. "Cítila som sa veľmi dobre, lebo Janka má tie modely naozaj ženské a vie vystihnúť to, čo nám pristane," prezradila Straková.

Čo by podľa Lujzi Strakovej nemalo chýbať túto sezónu v žiadnom šatníku sa dozviete v rozhovore. Ak je však niečo, čomu na chuť sympatická blondínka nikdy neprišla, sú to čoraz viac populárne farebné vlasy. 

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI JAR/LETO 2016: Lujza Straková

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -