Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Karolína Chomisteková nevie kombinovať farby

apríl 15, 2016 - 11:31
Po móle Bratislavských módnych dní sa vo štvrtok večer prešla aj nádherná Karolína Chomisteková. Riaditeľka súťaže Miss Slovensko prezradila, ktorý kúsok nesmie túto sezónu chýbať v jej šatníku, ale aj to, že nevie kombinovať farby.

V poradí 11. ročník Bratislavských módnych dní si nenechala ujsť ani naša bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková. Pôvabná riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko sa objavila aj na móle, kde uzavrela prehliadku talentovanej Michaely Ľuptákovej. "Bratislavské módne dni sú značka overená časom aj kvalitou a mám ich veľmi rada. Vždy sa veľmi rada zúčastním či už ako divák alebo modelka," zhodnotila Karolína.

Na Karolínu už o necelé dva týždne čaká vyvrcholenie projektu Miss Slovensko 2016, kde spoznáme našu novú kráľovnú krásy. Charizmatická Chomisteková tiež prezradila, že bola ohromená štýlom mnohých prítomných dám, ktoré sa prišli pozrieť na prehliadky Bratislavských módnych dní. "Myslím si, že nie som typ, ktorý vie kombinovať farby. Extrémne farebné kombinácie nie su moje," dodala na margo toho, čo by si pravdepodobne neobliekla. 

Viac sa dozviete v rozhovore:

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI JAR/LETO 2016: Karolína Chomisteková

Autor: 
Lukáš Kolenič

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI JAR/LETO 2016: Karolína Chomisteková

Autor: 
Lukáš Kolenič