Dnes je streda, 19.február 2020, meniny má: Vlasta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najkrajšie Slovenky dostali unikátne šperky

apríl 25, 2016 - 18:13
Značka Stella Artois sa rozhodla v rámci špeciálneho projektu obdarovať tie najkrajšie ženy Slovenska originálnym šperkom. Exkluzívne v spolupráci s dizajnérkou Luciou Šimončičovou a jej značkou SKVOST prinášajú limitovanú edíciu brošní. 13 vzácnych kúskov z tejto kolekcie bude zdobiť finalistky súťaže Miss Slovensko 2016.

„Finalistky Miss sú výnimočné nielen svojou krásou, ale aj schopnosťou zabojovať a splniť si svoj sen. Môžu tak inšpirovať ďalšie Slovenky, aby sa nebáli ísť za svojim cieľom. Práve túto špeciálnu kolekciu šperkov, v ktorej každá brošňa je originál, vnímam ako symbol toho, že každá že je a môže byť jedinečná,“ povedala Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

miss_slovensko_4.jpg

Foto: 
Stella Artois

Limitovanú kolekciu tvorí 44 exkluzívnych modelov, inšpirovaných hviezdou Stella Artois. Dokonalá farebná harmónia bielej, červenej a zlatej vychádza z loga značky. Každá brošňa SKVOST for Stella Artois je vzácny originál, ručne vyšívaný Swarovski kryštálmi či perlami a drahými korálkami. Je skvostným doplnkom pre výnimočné aj každodenné príležitosti, ktorý rozžiari každú ženu.

„Brošne sú mojou vášňou. Sú výrazné, elegantné, nadčasové. A ľahučké, aby sa dali pripnúť aj na tú najjemnejšiu látku. Ich tvorba je pre mňa srdcovou záležitosťou a inšpirácie hľadám všade navôkol. Vytvorenie tejto kolekcie bolo pre mňa výzvou, ktorej som sa rada zhostila. Hviezda symbolizujúca značku Stella Artois je krásny element, ktorý sa na brošni  dokonale vyníma,“ uviedla dizajnérka Lucia Šimončičová.

- - Inzercia - -