Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kam po strednom Slovensku?

apríl 27, 2016 - 21:40
Možností ako stráviť voľný deň je veľa...len si treba vedieť vybrať. Ak budete na strednom Slovensku, určite si vezmite na pomoc tohto sprievodcu. Kam po strednom Slovensku – Výlety s deťmi i bez nich.

Či zatúžite po tichej prechádzke v prírode, po objavovaní zabudnutých tajomstiev historických pamiatok, alebo naopak po veľkom spoločenskom podujatí s najrôznejšími atrakciami, všetko z toho nájdete v tejto novej knižke.

Čo nájdete v knihe Kam po strednom Slovensku?

-         Za tajomstvami hradov a zrúcanín

-         Architektonické zaujímavosti

-         Mestá a miesta

-         Prírodné zaujímavosti a turistika

-         Kúpanie a vodný svet

-         Kúpele

-         Čo ukrývajú múzeá a galérie

-         Chodníčkami baníkov

-         Potulky na bicykli

-         Vychádzky za ľudovou tradíciou

-         Festivaly


Vďaka praktickému triedeniu, mapkám, dôležitým upozorneniam aj informáciám o cenách a otváracích hodinách vám sprievodca ponúka možnosť čo najlepšej predstavy o konkrétnych miestach.
Nechýbajú ani rady o ideálnom dopravnom spojení a prístupe. Rovnako autori nezabudli na rodiny s deťmi, ktoré využijú informácie o stupni náročnosti a dĺžke vytipovaných trás alebo nevyhnutných peších presunov.

Slovensko je nesmierne bohaté na krásy a zaujímavosti najrôznejšieho druhu, a stredné Slovensko je nimi priam posiate. Od príjemných zákutí v obklopení prírody, po ruch miest a najrôznejšie kultúrno-spoločenské akcie. Nie je problém vybrať si s takýmto užitočným a praktickým sprievodcom.
Inšpirujte sa novinkou Kam po strednom Slovensku – Výlety s deťmi i bez nich.

 Zdroj a foto: BUX

- - Inzercia - -