Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Štartujeme nový web s najlepšími

máj 02, 2016 - 18:41
Zaujímajú vás novinky zo sveta motorizmu? Prinesieme vám on-line testy vozidiel, vysvetlíme vám bežné aj neštandardné situácie na cestách i v servise. Prekvapíme vás maličkosťami, ktoré v aute nečakáte a pripomenieme pravidlá bezpečnej jazdy.

Oslovili sme najfundovanejších: spoločnosť DANUBIASERVICE, a.s., ktorá tento rok na Výročnej konferencii obchodníkov ŠKODA vo Vysokých Tatrách získala ocenenie „Dealer roka 2015“ v kategórii nad 301 ks predaných vozidiel.

„Veľmi nás teší, že sme dealerom roka. Najmä preto, že sa pri vyhodnocovaní výsledkov brali do úvahy nielen kvantitatívne (objemové), ale aj kvalitatívne parametre (spokojnosť zákazníkov). Sme vďační všetkým našim zákazníkom, ktorí nás takto ohodnotili, ale aj našim pracovníkom, ktorí sa o ocenenie priamo pričinili svojou profesionálnou prácou,“ hovorí Ing. Peter Bitara – riaditeľ DANUBIASERVICE

Už najbližšie vás zoznámime s človekom, ktorý vie o autách skutočne veľa. Pravidelne býva oceňovaný za predajné úspechy a aj tento rok bol vyhlásený za predajcu roka – Miroslav Malata.

- - Inzercia - -