Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Sexi hladké nohy celé leto

máj 03, 2016 - 15:25
Hoci apríl máme za sebou a v kalendároch už svieti máj, počasie sa s nami nemazná. Slnko krásne svieti, navnadí nás na letnú náladu, no potom príde dážď a teploty klesnú na nepríjemnú „nohavicovú“ úroveň. Ale ako sa vraví, všetko zlé je na niečo dobré. Aspoň máme čas postarať sa včas o hladkú pokožku na našich nohách, podpazuší alebo v oblasti bikín. A stihneme to do leta!

O čom je reč? Ako súvisí odstraňovanie chĺpkov dnes s hladkou pokožkou v lete? No súvisí, a hneď Vám povieme ako! Špeciálny prístroj Philips Lumea Prestige (SC2009) totiž prináša dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov a ich redukciu z dermatologických salónov k nám domov. Hladká pokožka až na 8 týždňov je s ním realitou.

Philips Lumea Prestige SC2009 je prístroj, ktorý na celé dva mesiace odbremení vaše nohy, ruky, podpazušie, oblasť bikín i časti tváre od všakovakých procedúr s jediným cieľom – už žiadne chĺpky. Opakovaným používaním získate hladkú pokožku bez chĺpkov a jemnú na dotyk. Ešte lepšou správou je, že už po štyroch použitiach si môžete všimnúť, že chĺpky rastú poredšie, v menšom počte až o 75 %. Do leta to hravo stihnete!

V čom je ten trik?

Hlavným hrdinom je technológia IPL (Intense Pulsed Light alias intenzívne pulzné svetlo). Jemné pulzujúce svetlo preniká priamo do rastového lôžka chĺpkov, kde sa mení na teplo. Lôžko chĺpka samovoľne prechádza do tzv. pokojovej fázy – jednej z troch fáz rastového cyklu. Chĺpok, ktorý z lôžka vyrastal, sa uvoľní a aj s korienkom bezbolestne vypadne. Rast nového chĺpku sa zastaví a po opakovanom používaní môže byť jedným zo 75 % chĺpkov, ktoré už nevyrastú. Metóda IPL sa už takmer dve desaťročia používa v profesionálnych dermatologických salónoch. Vďaka Philips a prístroju Lumea ju konečne môžete použiť aj v pohodlí domova. Presne vtedy, keď máte čas a keď sa vám to hodí.

Je to jednoduché

Vašou úlohou pri domácom použití bude len nastaviť správnu intenzitu ošetrenia podľa odtieňa pokožky, priložiť prístroj kolmo k pokožke a počkať na zelený svetelný signál. Vďaka nemu viete, že je prístroj pripravený, stlačíte a podržíte tlačidlo a pomaly posúvate prístroj po pokožke. Pre dokonalé výsledky sa odporúča použiť prístroj na vopred oholenú, epilovanú alebo depilovanú pokožku. Ošetrenie predkolenia na oboch nohách vám zaberie ledva 15 minút a podpazušia zvládnete asi za dve minúty. Bez podráždenia pokožky, a to aj na tých najcitlivejších a najnedostúpenejších miestach.

Pozrite si Philips Lumea v akcii v našom videu.

Neveríte? Vyskúšajte. Počas celých 90 dní vám Philips dáva záruku vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete s prístrojom spokojné. Pozor však, ak máte veľmi tmavú pokožku, alebo veľmi svetlé, ba priam až biele, či svetlo ryšavé chĺpky. Veľmi svetlé odtiene majú problém absorbovať svetlo, čiže svetelné impulzy môžu byť neúčinné. Viac na www.lumea.sk

- - Inzercia - -