Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jennifer Lopez sa necíti ako matka. V novom videoklipe vyzerá perfektne!

máj 07, 2016 - 22:30
Jennifer Lopez sa napriek tomu, že má dve deti, vôbec necíti ako matka. Sebavedomá kráska to jasne prízvukuje v jej najnovšom videoklipe k Ain't Your Mama, ktorý určite postaví do pozoru všetky feministky a bojovníčky za práva žien.

Americká speváčka Jlo, ktorá sa na hudobnej scéne drží už od minulého storočia, v piatok večer potešila svojich fanúšikov novým videoklipom. Pesnička Ain't Your Mama, ktorá môže byť považovaná aj za novú hymnu všetkých žien sa dočkala vizuálu, v ktorom má pochopiteľne hlavné slovo nežné pohlavie. 

Skladba hovorí o tom, že ženy by sa kvôli mužom a tomu že sa stanú manželkou, milenkou alebo matkou nemali vzdávať svojho postavenia a byť niekoho otrokom. Každá žena by mala myslieť aj na seba a svoje vlastné túžby a poznať svoju cenu. Jennifer  Lopez si vo videoklipe zahrá celú radu ženských postáv od domácej gazdinky, sexy sekretárky až po zle platenú robotníčku. Všetky spomenuté charaktery sa búria proti mužom, ktorí sú závislí od času, starostlivosti a energie žien, no neuvedomujú si to a berú to ako samozrejmosť, ktorú nevedia doceniť. Jlo tak vtipným ale trefným spôsobom upozorňuje na nerovnoprávnosť žien v zamestnaní. 

gallery-1462538305-jlo-aint-your-mama-2.jpg

Foto: 
Jennifer Lopez Vevo

Nový hit pre Jlo napísala jej kolegyňa, speváčka Meghan Trainor. V záverečnej scéne videa, kde Lopez tancuje s plejádou žien uprostred ulice si môžete všimnúť čižmy s vysokým pásom, ktoré navrhla Rihanna v spolupráci s Manolo Blahnik. Riri jeden pár v hodnote 4 000 dolárov Jennifer venovala s tým, že  si je istá, že v nich bude chodiť lepšie, než ona sama.  

Jennifer Lopez - Ain't Your Mama

Autor: 
Jennifer Lopez

- - Inzercia - -