Dnes je pondelok, 15.júl 2019, meniny má: Henrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mária Reháková sa už teší na galavečer Slovenka Roka 2016

máj 11, 2016 - 01:54
V priestoroch bratislavského hotela Devín sa v utorok poobede stretlo niekoľko desiatok úspešných a inšpiratívnych Sloveniek. Takmer čisto ženské zhromaždenie VIP Clubu Slovenka sa opäť nieslo v duchu pozitívnej energie a dobrej nálady. Chválou nešetrila ani autorka celého projektu, riaditeľka agentúry Promotion Mária Reháková.

Blížiacemu sa letu, zdraviu, ženskej kráse a móde patrilo posledné stretnutie VIP Clubu Slovenka. Pozvanie opäť prijalo mnoho silných a charizmatických žien, ako napríklad bývalá premiérka Iveta Radičová, spisovateľka a moderátorka Emma Tekelyová či speváčka Marcela Laiferová. Jarné dopoludnie v tejto príjemnej spoločnosti strávila aj autorka celého projektu, generálna riaditeľka STAR Production  Mária Reháková

"Čaká nás veľmi náročný mesiac. Začalo týmto stretnutím VIP Clubu Slovenka a 16. mája máme vernisáž fotografií, práve tu v hoteli Devín. Potom to už bude samotný galavečer," skonštatovala Mária Reháková, ktorú čaká náročný mesiac plný príprav na vyhlasovanie ankety Slovenka Roka 2016. Bodkou stretnutia VIP Clubu Slovenka bola tentokrát módna prehliadka, kde si určite nejedna prítomná dám našla model, ktorý by si na sebe vedela predstaviť. "Keby som nemala blízko k móde, tak s ňou nemôžem pracovať. Snažím sa sledovať nové módne trendy a dávať priestor mladým návrhárom," dodala zakladateľka Bratislavských módnych dní Mária Reháková.

V rozhovore sa dozviete aj to, ktoré dve slovenské módne návrhárky nás tento rok budú prezentovať na fashion weeku vo Viedni.

VIP klub Slovenka: Mária Reháková

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -