Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Iveta Radičová obdivuje ženy, ktoré starnú so cťou!

máj 11, 2016 - 02:37
Pozvanie na stretnutie VIP Clubu Slovenka v utorok prijala aj sociologička a profesorka Iveta Radičová. Bývalú premiérku Slovenskej republiky tentokrát príjemne prekvapila módna prehliadka na záver večera. aký má ona sama vzťah k móde nám prezradila v exkluzívnom rozhovore.

Utorok poobede sa v luxusných priestoroch bratislavského hotela Devín opäť zišli dámy z VIP Clubu Slovenka. Stretnutie sa tentokrát nieslo v odľahčenom, letne ladenom duchu. Medzi hlavné témy patrili ženami toľko zmieňované mladosť, krása a móda. Pozvanie napriek nabitému programu prijala aj bývalá premiérka Iveta Radičová

"Prvý raz sme tu mali krátku módnu prehliadku, pre dámy v mojom veku, to ma potešilo. Bolo aj čo zhliadnuť a možno si aj potencionálne niečo vybrať," zhodnotila dobre naladená Radičová. Ex-premiérka ďalej hovorí, že móde sa kvôli pracovnej vyťaženosti nemôže venovať tak, ako by chcela. Jednou z myšlienok, ktorá rezonovala v hlavách prítomných dám bola tentorkát fráza, že vek je len číslo. "Je obdivuhodné nenechať sa utápať tými krížikmi na pleciach a niesť ich so cťou," skonštatovala Radičová.

VIP klub Slovenka: Iveta Radičová

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -