Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ/ukončená/: Filmový festival v Cannes s limitovanou edíciou koňaku

máj 12, 2016 - 21:09
Pri príležitosti filmového festivalu v Cannes, vystupuje spoločnosť Rémy Martin ako exkluzívny partner odhaľujúci svoju najnovšiu limitovanú edíciu XO. Pri príležitosti oslavy tohto výnimočného puta, ktoré spoločnosť Rémy Martin viaže s filmovým priemyslom, si edícia XO vypožičala symbolickú filmovú cievku, aby ozdobila ikonickú karafu svetoznámeho výrobcu koňaku a vyjadrila tak poctu filmovej tvorbe. Hrajte so ŽenskýWeb.sk o atraktívnu cenu!

Špeciálna edícia je odrazom hodnôt, ktoré sú pre spoločnosť Rémy Martin a filmový festival v Cannes zásadné: elegancia, know-how a francúzske umenie žiť. Karafa v tvare hviezdy tróni v exkluzívnej kazete na vrchole schodiska. Jej dizajn podčiarkuje vycibrený vzhľad a intenzívnu mahagónovú farbu, charakteristické znaky dokonalosti nápoja Cognac Fine Champagne. Edícia vytvorená špeciálne pre festival Cannes 2016 poteší nielen milovníkov filmu, ale aj koňaku, vyznávačov krásneho umenia a zmyslových pôžitkov.

Ako jeden z prvých na Slovensku mal možnosť pokochať sa limitovanou edíciou koňaku fotograf Peter Leginský – jediný slovenský fotoreportér, ktorý fotografoval 14 rokov filmové hviezdy v Cannes. „Filmový festival v Cannes na Côte D´Azure dáva hviezdam aj európskej smotánke priestor predviesť sa v tom najlepšom svetle. A fotograf v smokingu ovenčený fotoaparátmi stojí v horúčave, i daždi a čaká. Nesmie stratiť hlavu, nechať sa vtiahnuť do diania, no zároveň si zachovať odstup. Byť nenápadným svedkom nápadných okamihov. Som rád, že som mohol byť svedkom jedného z takých okamihov aj teraz. Filmový festival v Cannes je to, čo mňa a tento koňak spája,“ poznamenal Peter Leginský, ktorý vydal svoju zbierku fotografií z Cannes pod jednoduchým názvom Cannes – fotograf a hviezdy.

Súťažná otázka:
Kto ako jeden z prvých na Slovensku ochutnal limitovanú edíciu koňaku?

Správna odpoveď: Peter Leginský

Výhercovia:

Soňa Tchirová, Bratislava
Dana Hajzušová, Poloma
Pavol Homola, Trnava 

 

- - Inzercia - -