Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Revolučná 4D dimenzia filmového zážitku

máj 13, 2016 - 04:12
Nastal čas, aby si zmenil zážitok zo sledovania filmov! Na Slovensko prichádza absolútna novinka, projekcia celovečerných filmov v 4D formáte. Multikino Cinema City, Aupark v Bratislave otvorí pre verejnosť už 12. mája, 2016 svoju prvú kinosálu s revolučnou filmovou technológiou 4DX™, ktorá stimuluje všetkých 5 zmyslov špeciálnymi efektmi, vďaka ktorým prežiješ oveľa intenzívnejší a dokonalejší filmový zážitok.

Vône, vietor v sále, hmla, svetelná show, bubliny, voda, šteklenie chrbta alebo nôh... No a v neposlednom rade pohyb sedadiel. 4DX kino ti ponúka okrem tradičného obrazu, zvuku aj 3D formátu omnoho viac možností a vnemov ako sledovať filmy a ich prežiť na vlastnej koži.

img_018.jpg

Foto: 
Cinema City

4DX kino v Cinema City, Aupark zaútočí na všetky tvoje zmysly a do hry zapojí niekoľko prírodných živlov. Zároveň je jediným 4DX kinom s efektom silnej dažďovej búrky, no pokiaľ si takýto zážitok nechceš dopriať, pokojne si ho môžeš na svojom sedadle vypnúť. Tento jedinečný pokročilý technologický efekt nezažijú diváci ani v susednom Česku, Maďarsku, Poľsku či v Rumunsku. 

img_029.jpg

Foto: 
Cinema City

Ambasádorom filmovej technológie 4DX™ s revolučnou 4D dimenziou pre Cinema City, Aupark sa stal známy moderátor a komentátor, Slávo Jurko, ktorý mal možnosť si ako úplne prvý divák vyskúšať revolučnú technologickú novinku a pozrieť si zákulisie. „Je to neuveriteľný zážitok, ktorý si každý vyskúšať. Bol som unesený najmä z bubliniek, ktoré prinesú detským divákom počas sledovania detského filmu kopec zábavy. Zaujala ma aj informácia, že voda, ktorá sa používa pre vodné efekty 4DX kina, pochádza z bežného vodovodu, ale pred použitím je 4x filtrovaná,“ hovorí Slávo Jurko.    

Môžeš sa tešiť na najbližšie filmové novinky, ktoré si budeš môcť vychutnať všetkými zmyslami v 4DX. Prvé dva filmy, ktoré budú uvedené v novom formáte s vetrom, vôňami a pohybom, budú Captain America: Občianska vojna a detský animovaný film Angry Birds vo filme. Obidva v programe už od 12. mája. Ďalšími filmovými trhákmi budú X-Men: Apokalypsa od 19. mája, Alenka v Krajine za zrkadlom od 26. mája a mnoho iných. Cena vstupenky za 2D premietanie pre dospelých je 11 €, pre deti, študentov a seniorov 9,50 €. Za 3D premietanie bez okuliarov pre dospelých 12,50 €, pre deti, študentov a seniorov 11,50 €. Za okuliare si priplatíš 0,75 €.    

Všade vo svete, kde bol exkluzívny koncept filmovej projekcie so zapojením vôní, svetiel, vetrov, pohybu sedadiel a ďalších efektov predstavený, zaznamenali 4DX sály obrovský úspech a záujem. Cinema City, Aupark je prvým multikinom v Slovenskej republike, ktoré túto revolučnú 4DX™ technológiu prináša svojim fanúšikom v novej dimenzii zmyslového zážitku. Máš sa na čo tešiť, tak poď do toho!  

- - Inzercia - -