Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Aj Emma Tekelyová má občas zlý deň. Vieme, čo jej zlepší náladu!

máj 13, 2016 - 06:50
Posledné stretnutie VIP Clubu Slovenka si nenechala ujsť ani obľúbená spisovateľka a moderátorka Emma Tekelyová. Bývalá modelka načala starú známu tému o tom, že vek je len číslo a v exkluzívnom rozhovore nám prezradila aj to, čo ju nakopne, keď má zlý deň.

V priestoroch bratislavského hotela Devín sa v utorok opäť stretlo niekoľko desiatok dám VIP Clubu Slovenka. Príležitosť inšpirovať svoje priateľky a kolegyne, tentokrát dostala aj nestarnúca Emma Tekelyová. Počas svojho príhovoru zaspomínala na svoje televízne a spisovatelské začiatky. Recept na skvelý život podla nej neexistuje, pozitívne myslenie však považuje za najlepšiu zbraň. Na tomto vete sme preto, aby sme žili život pekný, nie aby sme si ubližovali a púšťali sa do konfliktov," dodala.

Obľúbená televízna tvár dnes patrí medzi najúspešnejšie slovenské autorky kníh. Svoju prvú knihu Byť ženou je úžasné vydala už 20 rokov dozadu. V tom, ako sa za tú dobu zmenila má jasno. Myslím si, že som našla samú seba. Kedysi som sa sústreďovala a verila som viac tým povrchným veciam. Dnes viem, že všetko dôležité sa odohráva tam v našej hlave," prezradila Tekelyová.

Viac o tom, ako Emma Tekelyová vníma krásu a módu sa dozviete v rozhovore.

VIP klub Slovenka: Emma Tekelyová

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -