Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Marie Rottrová predviedla v Tatrách skvelý komorný recitál

máj 16, 2016 - 18:57
Lásko, voníš deštěm, Skořápky orechů alebo Lásko... To sú 3 z celkovo 15 skladieb, ktoré v sobotu večer bravúrne odspievala diva českej pop music, Marie Rottrová. V klavírnom sprievode Petra Freunda predviedla speváčka divákom v Grand Hotel Kempinski High Tatras prierez svojou tvorbou.

Nielen divákom, ale aj Marii Rottrovej sa koncertovanie v komornom duchu páčilo. “Do Tatier som sa opäť po dlhšom čase tešila, je tu vždy príjemne a popri práci si aj na chvíľku oddýchnem. Koncert pri Štrbskom plese mal neobyčajnú a čarovnú atmosféru,” povedala po svojom vystúpení.

“Koncert bol v znamení romantických tónov a skladieb. Marie Rottrová svojim fanúšikom zaspievala v sprievode klavíra, a tak si hostia mohli užiť príjemnú atmosféru,” opísala sobotný večer Kathrin Noll, riaditeľka hotela Grand Hotela Kempinski High Tatras. 

Počas mesiaca jún Grand Hotel Kempinski High Tatras pripravil pre svojich najmenších hostí s rodičmi Deň detí už tradične s vystúpením dua Spievankovo. Po letných prázdninách bude hotel pokračovať v koncertných víkendoch, a to v októbri unplugged vystúpením Roba Grigorova a v novembri tatranské publikum opäť poteší Miro Žbirka, tentokrát aj v kombinácii so skupinou THE BACKWARDS.

- - Inzercia - -