Dnes je pondelok, 06.júl 2020, meniny má: Patrik, Patrícia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rihanna si užíva slnečné lúče v Karibiku

jún 03, 2016 - 07:00
Sebavedomá speváčka Rihanna opäť nafotila horúce zábery. Tentokrát svoje krivky ukázala na dovolenke v rodnom Barbadose, kde trávi voľné dni po úspešnej americkej časti Anti World Tour.

Rihanna jednoducho vie ako zaujať! Opäť totiž zverejnila fotografie, ktoré určite potešia najmä jej mužských fanúšikov. Potetovaná kráska si v týchto dňoch užíva zaslúžené voľno v slnečnom Karibiku, kde jej hlavným partnerom je obrovská nafukovacia labuť a pohár vína.

Na rodnom Barbadose čerpá silu pre desiatky koncertov, ktoré ju toto leto čakajú v Európe. V júli Rihanna so svojim Anti World Tour dokonca navštívi neďalekú Prahu a v auguste susednú Viedeň. Pre milovníkov festivalov zaspieva aj na Szigete v Budapešti.

Sériu fotografií, ktoré zachytávajú súkromie úspešnej speváčky nafotila jej najlepšia kamarátka, súkromná asistentka a fotografka Melissa Forde. RiRi to na fotkách náramne pristane aj s minimálnou dávkou make-upu. Len málokto by zrejme tejto usmievavej kráske povedal, že už jej ťahá na 30-tku.

Napriek tomu, že Robyn svoje boky ukazuje svetu veľmi rada, netreba zabúdať ani na jej spevácke kvality, ktoré naplno ukázala aj na nedávnych Billboard Music Awards 2016. Tu všetkých svojim výkonom posadila doslova na zadok.

Ak si chcete pozrieť, ako sa snedá speváčka zabáva a trávi svoje voľné dni, určite si ju pridajte na snapchate (@rihanna). O zábavu budete mať určite postarané, pretože o obsah sa nestará len Rihanna ale aj jej priatelia a rodina.

- - Inzercia - -