Dnes je štvrtok, 27.jún 2019, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vek je vo vzťahu iba číslo - áno alebo nie?

jún 03, 2016 - 14:19
On má skoro štyridsať - ona dvadsať... No platí to aj naopak - on má dvadsať, ona tridsať. Dokáže taká láska prežiť ? Môže to byť vôbec láska ?

Určite má s tým skúseností veľa žien, pretože sa zamilovali do staršieho muža alebo to poznajú od svojej priateľky. Prečo nás priťahujú viac zrelší muži ako mladí „zajačikovia“ ?

couple-437987_1920.jpg

Foto: 
pixabay

 

Hlavným dôvodom je vyspelosť a názory starších mužov. Tí by už mali vedieť, čo vlastne od života chcú. Majú svoje životné ciele alebo vybudovanú kariéru, a to sa nám ženám na nich páči. Ale ani ich šarm určite nie je na poslednom mieste. Práve preto nás priťahujú.

Je však mnoho prekážok, ktoré takému krásnemu vzťahu môžu brániť. Možno sa bojíte vášho okolia, ktoré bude vami opovrhovať. Možno na vás budú ukazovať prstom alebo dostanete od rodiny zákaz stretávania sa. To vás od krásnej romantickej predstavy, ktorú máte, ihneď odradí. Dnešná spoločnosť je natoľko vyspelá, že dovoľuje už skoro všetko. 

 

Nebojte sa ísť do toho, ak ste presvedčená o tom, že je to naozaj tá pravá skutočná láska. Nepozerajte sa na vek, na názory svojho okolia, ale riaďte sa tlkotom svojho srdca a buďte šťastné. 

 

- - Inzercia - -