Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Lístky na SIT DOWN ladies comedy

jún 17, 2016 - 15:06
SIT DOWN ladies comedy je komediálna show, v ktorej účinkujú úspešné ženy so zmyslom pre humor a schopnosťou rozdávať ho. V šou vždy privítajú dvoch hostí: jedného muža a jednu ženu.

Celá myšlienka vznikla práve ako reakcia na fakt, že v tomto type zábavy je na slovenskom trhu veľká diera. Názov SIT DOWN je len opozitom z už zaužívaného stand up. Boli by sme rady, aby si u nás ľudia hlavne oddýchli. Tak, ako pohodlne usadíme hostí, usadíme aj našich účinkujúcich. Nechceme byť feministickým združením. Skôr ponúkame zábavu, uvoľnenie a  vypnutie z každodennej reality či stresu. Ženám, ale aj ich kamarátom, priateľom, manželom vtipnou formou naservírujeme veci všedné, tak ako ich my ženy vidíme a prežívame. Cieľom nie je uraziť, ale pobaviť, či už ženského alebo mužského diváka. 

 Didiana – moderátorka rádia, ale aj rôznych televíznych relácii. Vášnivá golfistka, ale hlavne žena s jedinečným humorom.

 Lujza – prvá dáma slovenského stand up-u. Skúsená komička, matka a manželka. Vo svojich vystúpeniach s humorom čelí pravde, o ktorej ženy často mlčia.

 Hosťovania sa zmocnili Lucia Siposová a Juraj Šoko Tabaček. Lucia je herečka a spisovateľka s nevyčerpateľnou dávkou optimizmu a prudko nákazlým úsmevom. Šoko svojim talentom už dávno ovladol scénu slovenského stan up-u, známy je však aj z televíznych obrazoviek.

 Premiéra SIT DOWN ladies comedy sa bude konať v príjemnom prostredí Luccafé v Bratislave. Veľmi nám záležalo na tom, aby naši diváci mali pohodlie. Popri šou môžu popíjať svoj obľúbený drink a cítiť sa ako doma v obývačke.

Súťažná otázka znie: Aký známi hostia prídu na nabližšiu šou?  Správne odpovede posielajte do 20/06/2016 na adresu zenskyweb@starproduction.sk Výherca získa 2 lístky na skvelú šou. 

 

 

- - Inzercia - -