Dnes je štvrtok, 19.september 2019, meniny má: Konštantín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Otec roka 2016: Ktorý z otcov sa stal absolútnym víťazom?

jún 17, 2016 - 19:20
Týždenník Slovenka v piatok 17. júna vyhlásil výsledky čitateľskej ankety Otec roka. V priestoroch hotela Tatra v Bratislave sme sa dozvedeli meno absolútneho víťaza, ktorým sa stal pán Arpád Rubint. Titul mediálneho otca roka si odniesol herec Milan Ondrík.

Už 26. ročník čitateľskej ankety  Otec roka pozná svojich víťazov.  Spomedzi návrhov od čitateľov vybrala redakcia štyroch otcov, ktorých predstavila v časopise a o víťazovi rozhodlo vaše hlasovanie. Samotná anketa upozorňuje na význam otca v rodine a hovorí o potrebe mužského vzoru pri výchove detí.  Ide o najstaršiu nepretržite trvajúcu časopiseckú anketu na Slovensku.

ram_2652.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Symbolom ankety  je putovný drevený koník. Novému otcovi roka odovzdala šéfredaktorka Slovenky - Daniela Vidová. Nominovaná bola štvorica otcov, a to Arpád Rubint, Michal Makovník, Bohuš Okoličányi a Peter Šimko. S nominantmi nás postupne zoznamoval na svojich stránkach časopis Slovenka. 

ram_2710.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

ram_2809.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

Počas slávnostného vyhlasovania víťazov nás sprevádzali viacerí umelci. Svojím spevom všetkých prítomných potešili speváčka Vanda, taliansky spevák Davide Mattioli a lámač ženských sŕdc Tomáš Bezdeda. Umenie recitácie predviedla Nikola Nosá a program spestrili aj malí tanečníci z tanečnej školy Dansovia. 

ram_2590.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

ram_2716.jpg

Foto: 
Ramon Leško

VIAC SA DOZVIETE UŽ V ĎALŠOM ČÍSLE SLOVENKY

 

- - Inzercia - -