Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Karolínu Chomistekovú by ste do kina na horor nedostali!

jún 20, 2016 - 07:00
Filmový festival v Košiciach si v týchto dňoch užíva aj pôvabná Karolína Chomisteková. Riaditeľka Miss Slovensko sa počas otváracieho ceremoniálu objavila na červenom koberci i v spoločnosti obľúbeného herca Milana Lasicu. Ešte pred samotným otvorením Art Film Festu nám Karolína prezradila aj to, aké filmy má najradšej.

Metropola východu momentálne naplno žije filmom. Množstvo hercov, režisérov a milovníkov filmov zo Slovenska, ale aj zo zahraničia si tu užíva atmosféru 24. ročníka Art Film Festu. Jednou z najväčších krások festivalu je nepochybne naša bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková, ktorá dorazila v spoločnosti finalistiek posledných dvoch ročníkov Miss Slovensko.

Už počas úvodného večera sa Karolína na červenom koberci objavila v šatách od talentovanej Jany Pištejovej, v ktorým všetkým prítomným vyrazila dych. Rodáčka z Oravského Podzámku tak opäť dokázala, že v móde je ako doma a právom je považovaná za jednu z najkrajších žien slovenského šoubiznisu. 

Aký máš vzťah ku Košiciam?

Mám Košice veľmi rada, a to napriek tomu, že sem nechodím často. Je to mesto s krásnou atmosférou a keď ide o filmový festival je potrebné, aby boli k dispozícii veľké a kvalitné priestory, kde ľudia môžu ísť a pozrieť si filmy. Myslím si, že Košice takýmito priestormi disponujú.

13501843_10208393469731905_7181148366729399708_n.jpg

Foto: 
instagram.com/karolinchomistek

Z ktorého filmu vo festivalovej ponuke máš najväčšiu radosť?

Teším sa hlavne na to, že bude predstavených viac slovenských filmov. Slovenskú tvorbu mám veľmi rada a mám rada filmy, ktoré sú nejakým spôsobom iné ako tá klasická americká tvorba.

Sú nejaké filmy ktoré preferuješ a naopak tie, ktorým sa vyhýbaš?

Mám rada drámy a samozrejme také tie ľahké romantické žánre, ktoré si pozriem, keď potrebujem vypnúť. Neviem či som niekedy videla nejaký horor a ani sci-fi nie je môj  „šialok kávy“.

13498055_10208396904897782_7115600740671345153_o.jpg

Foto: 
instagram.com/karolinchomistek

Je nejaký film, ktorý ti vždy zdvihne náladu?

Určite áno. Mojou srdcovkou je Pýcha a Predsudok od Jane Austenovej alebo Amélia z Montmartru. Samozrejme aj teraz je veľa nových filmov, napríklad John Wick alebo rôzne filmy s Tomom Hardym. Tie môžem a bavia ma.

Máš nejakých hereckých obľúbencov?

Mám rada herca Dougrayho Scotta a Toma Hardyho, ktorý je veľmi pekný. Tiež obdivujem Piercea Brosnana, ktorý je pre mňa pán herec. Z herečiek mám samozrejme rada Angelinu Jolie, ktorá je „top class“ herečiek. Film s ňou sa mi vždy páči, vždy je podľa mňa skvelý a dobre to zahrá. Z tých našich slovenských asi Barbora Bobulová

- - Inzercia - -