Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Z Dary Rolins je módna navrhárka! Pozrite si ako vyzerá jej prvá kolekcia

jún 22, 2016 - 08:28
Dara Rolins nie je len slovenská speváčka, ale aj uznávaná módna ikona. Priateľka kontroverzného Rytmusa už niekoľko mesiacov spolupracuje s maďarskou značkou Sugarbird, pre ktorú teraz vytvorila aj svoju prvú vlastnú kolekciu oblečenia! Ak teda chcete nosiť rovnaké oblečenie ako populárna hudobníčka, už to nebude žiadny problém!

Dara Rolins pre obľúbenú značku Sugarbird vytvorila limitovanú kolekciu oblečenia. Úloha módnej návrhárky jej rozhodne nebola cudzia, čoho dôkazom sú vydarené a trendové modely. Kúsky, ktoré zrejme zaujmú hlavne mladšie milovníčky módy, budú dostupné vo všetkých slovenských predajniach Sugarbird. 

Ak od Rolins čakáte extravagantné a bláznivé kreácie, možno vás sklame. Autorská kolekcia známej speváčky sa zameriava predovšetkým na šaty a overaly, ktoré kladú dôraz na kvalitu spracovania. Napriek tomu však všetky modely pôsobia sexy a originálne. Zdôrazniť treba fakt, že ide o vôbec prvú skúsenosť interpretky s navrhovaním oblečenia.

web-17.jpg

Foto: 
Petra Ficová

web-13.jpg

Foto: 
Petra Ficová

web-11.jpg

Foto: 
Petra Ficová

 

„Nie, neprichádzam s ničím, čo ste ešte nikdy nikde nevideli, alebo vám to niečo nepripomína. Nediktujem ani sa nepodriaďujem trendom. Netvárim sa ako nová Victoria Beckham, z ktorej sa stala vážne skvelá návrhárka. Ja, na rozdiel od nej mám v pláne venovať sa aj naďalej primárne hudbe. Ide mi len o to, sprostredkovať a priniesť vám módu, ktorá ma baví na mne,“ prezradila Dara o svojej spolupráci so Sugarbird.

 

Viac fotografií nájdete v galérii pod článkom!

- - Inzercia - -