Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Prvý ročník festivalu NEON začína už tento víkend

jún 22, 2016 - 21:35
Dvojdňový festival NEON prináša až dvadsaťosem umelcov vrátane zahraničných, ktoré sa pokope na jednej scéne ešte neobjavili. Na festivale bude prevládať trance-ová hudba, ktorá ovládne bratislavské Zlaté piesky od 24.6 do 26.6. 2016. Fanúšikovia elektronickej a tanečnej hudby si rozhodne prídu na svoje !

Organizátori tohto podujatia si na programe dali záležať. Na line up-e svietia mená mnohých významných interpretov najmä trance-ovej, slovenskej a zahraničnej hudobnej scény. Medzi headlinerov festivalu patria britské legendy elektronickej hudby Above & Beyond,  Underworld či Rudimental DJ.

 „Za tvorcov značky NEON môžem s hrdosťou oznámiť, že sa nám podarilo vyskladať luxusný line-up prvého ročníka. Verím, že to je len začiatok oživenia elektronickej hudby na Slovensku a zaradíme sa tak medzi európskych hráčov. Verím, že návštevníci ocenia aj fakt, že je skôr ojedinelé  predstaviť toľko umelcov špecifického hudobného žánru na podujatí, ktoré začína písať svoju históriu", dopĺňa zástupca značky NEON Juraj Volentics.

neon-logo.jpg

Foto: 

V piatok 24. júna vystúpia Above & Beyond, Ilan Bluestone, ARTY, Nifra, ReOrder, Driftmoon, DJ Pico, Martin Gredner, Thomas Coastline, Martin Michniak, UnBeat., Vyrys a ďalší. V sobotu 25. júna to budú Underworld Live, Rudimental DJ, Nora En Pure, Eelke Kleijn, Toky&Boss&Dalo, Inkwall, DJ Stame, Drahosh, Milos, Fester aka Beatgrid, Sionni, Robbie, Smoly & Semtex, Borra, Deivis. Presný harmonogram koncertov a stageov záujemcovia nájdu na Facebooku NEON Official.

Viac na www.neonfestival.sk

- - Inzercia - -