Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vyformujte sa do plaviek: Poradíme vám, ako na to!

jún 24, 2016 - 12:43
Leto je už tu a vy ešte stále nemáte postavu po ktorej ste túžili už na jar? Vyskúšajte cviky, ktoré vám odporúčame a vaše plavky vám zaručene sadnú ako uliate.

Chcete vyzerať dobre? Vyskúšali ste už všetky diéty sveta (od melónovej po čokoládovú)? Čo keby ste konečne zabudli na diéty... Začnite zdravšie jesť a cvičiť! Je to zaručená cesta k vašej dokonalej postave. Nie len, že sa zlepší vaša fyzická kondícia, ale aj vaše zdravie a vy budete so sebou oveľa spokojnejšia. 

1. Bruško je najväčším problémom každej z nás. Prečo keď sa pozeráme na americké filmy, každá žena vyzerá takmer dokonale a jej brucho zdobia vyrysované tehličky? Prečo by sme tak nemohli vyzerať aj my? Skúste aspoň štyrikrát do týždňa opakovať túto zostavu cvikov v pohodlí vášho domova a výsledok sa určite dostaví. Nesľubujeme vám tehličky v prvý, druhý dokonca ani tretí týždeň. Jediné čo vieme povedať s istotou je, že ak to budete robiť poctivo vyformujete si bruško po akom túžite. Ak sa vám to podarí nezabudnite byť na seba právom hrdá. 

cviky-brucho

Autor: 
Youtobe

 

2. Dokonalý zadok je tiež spojený s tvrdou drinou, ktorú však zvládnete aj doma. Jediné čo potrebujete je mäkká podložka, chuť, odhodlanie a môžete začať. Mať malý, plochý, chudý zadok už dávno nie je IN. Teraz platí: ČÍM VÄČŠÍ TÝM LEPŠÍ! Potešte seba ale aj svojho partnera, ktorý vašu námahu ocení možno dvojnásobne viac ako vy. 

trénink na zadek pro ženy /tréning na zadok pre ženy

Autor: 
Youtube

sss.jpg

Foto: 
Pinterest

 

 

- - Inzercia - -