Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hana Gregorová šokuje: Zbláznila sa do mladého chlapa

jún 28, 2016 - 18:09
Herečka Hana Gregorová (63) rozpútala pred pár dňami doslova mediálny ošiaľ. Keď sa prevalilo, že si našla po smrti manžela Radka Brzobohatého nového chlapa, mnohí ostali zaskočení. Nejde tak ani o to, že už nedrží smútok za stratou manžela... Okolie šokuje značný vekový rozdiel zaľúbencov. Nový priateľ Ondřej (31) je totiž ešte mladší ako jej syn.

„Ak do pekla, tak na mladom koni,“ nechala sa pred časom počuť známa čiernovláska, ktorá vyzerá čoraz lepšie. Mnohí už dlhšie špekulovali, prečo herečka tak žiari. Teraz je však všetkým dohadom koniec. Za všetko môže mladík Ondřej, ktorý vzťah s dámou v rokoch vôbec neskrýva, práve naopak. Vzťahom so zrelou ženou sa stihol pochváliť aj na sociálnej sieti. A chystá vraj aj rozvod...

 V spoločnom hniezdočku

 Vdova, ktorá stále patrí medzi najšarmantnejšie herečky v zrelom veku, je známa tým, že z nej energia, rovnako ako sexepíl, srší na všetky strany. Dokáže sa podľa mnohých vecami nadchnúť a do všetkého, vrátane vzťahov, sa vrhá naplno. Jej prvý manžel bol Jordánec, vyštudoval na Slovensku medicínu, no stalo sa to, čo sa občas vo vzťahoch stáva – Hana sa zamilovala do Radka Brzobohatého, v tom čase ženatého s herečkou Jiřinou Bohdalovou. Slovo dalo slovo a pár si nakoniec povedal spoločné „áno“.

Veľká láska Hany a Radka im priniesla spoločného syna Ondřeja. Tak sa volá aj herečkin nový milenec, otec dvoch detí, ktorý je pripravený vzdať sa kvôli nej všetkého, čo doteraz vybudoval. Dvojica sa podľa bulvárnych médií má stretávať už viac ako deväť mesiacov. To, že Hana spravila za minulosťou hrubú čiaru, dokazuje aj fakt, že svojho nového, výrazne mladšieho partnera už stihla predstaviť aj celej rodine. Vdova po českom hercovi dala tiež všetkým jasne najavo svoje plány, keď sa vzdala vily, ktorú obývali spolu s Brzobohatým.

Náhradou sa milencom stal byt v centre Prahy, kde si dvojica užíva romantické chvíle. Podmienkou vraj bolo, aby sa v ňom okrem Ondřeja a Hany cítil dobre aj ich domáci miláčik. „Samozrejme môže sa stať, že sa partner bezhlavo zamiluje do niekoho iného, to neovplyvníte,“ vyjadrila sa kedysi dávnejšie pre český bulvárny magazín tmavovlasá hviezda. V tom čase ešte bláznivo zamilovaná do manžela Radka. Tomu na znak svojich citov v minulosti zriadila aj divadlo a zložila pieseň...

VIAC SA DOZVIETE V AKUTÁLNOM VYDANÍ SLOVENKY

 

- - Inzercia - -