Dnes je utorok, 23.júl 2019, meniny má: Oľga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Letná módna polícia: Mutňanská v štýlovom overale, Katarína Cibulková v nápaditých šatách

jún 30, 2016 - 14:53
V príjemnom prostredí, v reštaurácii pri Dunaji, krstila svoj debut úspešná mladá novinárka a naša kolegyňa z redakcie mesačníka La Femme Jana Mutňanská. Na slávnostnom krste sa objavili mnohé známy ženy zo slovenského šoubiznisu, ktoré predviedli krásne letné modely.

Jana Mutňanská

Moderátorka a už aj spisovateľka má dokonale vycibrený módny vkus. Overaly všetkých strihov a farieb sú stále veľmi trendy. Tento minimalistický biely kúsok je obzvlášť krásny. Rukávy, ktoré sa jemne vlnia, sú príjemným oživením v čistých líniách.

ram_5932.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

Mária Reháková a Maja Miková

Pani Reháková tentokrát stavila na nesmrteľnú čierno-bielu kombináciu. Letný model šiat je posiaty zaujímavou čiernou čipkou. Rafinovaný vršok pridal šatám jemný nádych dramatickosti. Tieto šaty akoby boli stvorené na leto! Zástupkyňa riaditeľky vydavateľstva Star production Maja Miková stavila na minišaty s potlačou tulipánov. Opäť skvelá voľba.

ram_5948.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

Katarína Cibulková

Elegantné šaty so strihom do A perfektne vynikli na mame našej najúspešnejšej tenistky. Páči sa mi zvolená kombinácia farieb na sviežom outfite. Taktiež chválim špicaté lodičky s metalickým odleskom.

ram_6052.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

Renáta Kliská

Dizajnérka značky La Rena zvolila žiarivo žlté šaty s kvetinovým vzorom. Dĺžka šiat odhalila štíhle nohy úspešnej podnikateľky. Celý vzhľad doplnila o kabelku a topánky v neutrálnej béžovej farbe.

ram_6038.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

Andrea Coddington

Spisovateľka si ako jediná obliekla čierne minišaty. Vzdušný materiál a jemná čipka, ktorá lemuje okraj šiat však pôsobia veľmi vkusne a pôvabne. Jediný farbený akcent vidíme na manikúre. 

ram_6042.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

- - Inzercia - -