Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

7 najnovších make-up trendov z prehliadkových mól

júl 05, 2016 - 22:40
K letným outfitom jednoznačne nesmie chýbať perfektný make-up. Opálená pokožka nám dodáva prirodzene krajší vzhľad a bola by škoda nevyužiť výhody, ktoré nám leto ponúka. Kedy inokedy si môžeme dovoliť trochu experimentovať? Farebné outfity môžeme úplne bez zábran dotvoriť sviežim make-upom. Inšpirujte sa líčením z tých najprestížnejších módnych prehliadok.

7 najnovších make-up trendov z prehliadkových mól

Leto 2016 je sezónou farieb! Žiarivé, nápadité a jasné líčenie je v tomto období vhodné pre každú príležitosť. Make-up bol vždy pre ženy tou správnou cestou ako dotvoriť svoju krásu tak, aby sme sa cítili čo najatraktívnejšie. Využívajte očné tiene, farebné linky, výrazné mihalnice hrajte sa s farbami! 

1.

1_farebne.jpg

Foto: 
archív
 

Farebné a nezvyčajne nanesené očné tiene, môžeme vidieť na tých najprestížnejších  módnych prehliadkach. Najjasnejšie azúrové či  neónové očné tiene, ktoré sú na oči nanesené naozaj vo všetkých rôznych tvaroch. Pokiaľ nechcete príliš  svietiť, aj jemnejšie farby s trblietkami sú takisto veľmi dobrou voľbou! 

2.

2.jpg

Foto: 
archív

"High level extravagancie"!
Aj tak môžeme nazvať nový trend ktorý dáva zelenú umeleckej flexibilite. Tento typ make-upu je v súčasnosti  na svetových prehliadkach veľmi obľúbený. Očné tiene rôznych farieb sa tiahnu od  spodku oka až po obočie, ktoré často krát celé pokryjú. Tento make-up, je vhodný najmä pre "party ženy", ktoré sa neboja experimentovať a majú v sebe umeleckého ducha. 

3.

3_linky.jpg

Foto: 
archív

Každá z nás sa pri nanášaní linky zvykne natrápiť. Hrubé a výrazné linky však nevyzerajú až tak náročne.  Pre zručnejšie žienky je kreativita v podobe rôznych tvarov vítaná. Najnovšie sa linka môže nanášať aj do stredu viečka v podobe rozličných tvarov a farieb.

4.

4.jpg

Foto: 
archív

Zvodné" mačacie oči", rozhodne nepatria k úplným novinkám. Toto leto sa stali určite TOP trendom, ktorý ženám dodáva jedinečný sexi look. Dôkazom toho sú aj modelky od                       Dolce & Gabbana alebo Diane von Furstenberg, ktoré takto nalíčené  objavujú na módnych prehliadkach po celom svete. 

5.

5.jpg

Foto: 
archív

Nie vždy je potrebné aby sa očné tiene nanášali na celé oko. Čo tak zamerať sa len na jednu vybranú časť oka? Poďme do toho. Dôležitý  je najmä váš tvar oka od ktorého sa treba odraziť. Tiene veľmi efektne zväčšia alebo zmenšia oko, preto dobre zvážte na ktorú časť oka tiene nanášate. Nezabúdajte na letné svieže farby. 

6. 

6.jpg

Foto: 
archív

Trblietky či  kamienky rôznych tvarov a farieb
! Pomer trblietok, ktoré si nanášate závisí na  štýle outfitu,  príležitosti alebo jednoducho na vašej nálade. Jemné trblietky neublížia ani jednoduchému dennému outfitu . Výraznejšie tiene spolu s kamienkami sú zas tým najlepším riešením pre večernú párty! 

7. 

7a.jpg

Foto: 
archív

7b.jpg

Foto: 
archív

Špirála na riasy mala menšiu prestávku. Túto sezónu môžeme ohlásiť jej COMEBACK! Hrubé a výrazné riasy  sú znovu na scéne. Ak by nám bolo náhodou  málo farbám a štýlom sa medze nekladú. Z prehliadkového móla sme odkukali, že maskara sa nemusí nanášať na všetky riasy a  umelé "baby doll" riasy sa lepia už aj na spodnú časť oka. 

- - Inzercia - -