Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Dlhoočakávaný sobáš roka už tento víkend: Čo na svadbu Dominiky Cibulkovej hovorí jej mama?

júl 07, 2016 - 16:51
Dominika Cibulková sa stane vydatou pani už túto sobotu. Ako vníma medializovaný „sobáš roka“ mama úspešnej slovenskej tenistky?

Katarína Cibulková

Vydávate jedinú dcéru, čo je v živote každej matky veľmi emotívny moment. Dominika opúšťa nadobro rodičovské hniezdo, život slobodnej ženy a mení svoj status na vydatú paniu. Ako to prežívate?

Samozrejme, mala som o ňu starosť, no uvedomujem si, že je to pre nás obe nová etapa. Aj pre mňa ako pre rodiča, aj pre ňu ako pre dcéru. Beriem to, že mi ako dieťa odchádza z domova.

Máte pocit, že roky, keď bola Dominika malým dievčatkom, uplynuli rýchlosťou blesku?

Samozrejme, preletelo to ako voda, všetci rodičia to tak vnímajú. Detstvo tak rýchlo uplynie, že si to ani nevšimnú. Často zrazu zistia, že nemajú doma dieťa, ale dospelého človeka. U nás je to znásobené tým, že Dominika od svojich jedenástich rokov trávila detstvo na cestách. Vždy som bola veľmi šťastná, keď na chvíľu prišla domov a trénovala tu. Spoločné chvíle s Dominikou boli vždy veľmi vzácne.

Ako sa pripravujete na veľký deň D, o ktorom momentálne hovorí v slovenskom šoubizovom a športovom svete takmer každý?

Keď Dominika prišla s informáciou, že sa ide vydávať, jedným dychom mi povedala, že si nemám robiť starosti, že má svadbu presne vysnívanú a zároveň má aj agentúru, ktorá jej so všetkým pomôže. Keď sa ma známi pýtajú, aké mám starosti so svadbou, vždy im len so smiechom odpoviem, že mojou jedinou starosťou je, aby som na nej dobre vyzerala. Samozrejme, že sa snažím prispieť tým, čím sa dá. Keď ochutnávam pečivo alebo chody, usmerňujem, aby to urobili tak alebo inak. Napríklad v teplom bufete sme chceli, aby bol jeden recept, ktorý robievala naša babka, tak som s tým pomáhala. Sú to vyslovene len drobnosti. Tie ostatné veci, napríklad prstene a šaty, si Dominika vysnívala a nakoniec aj vyberala sama...

Takže sú už všetky prípravy na Dominikin veľký svadobný deň ukončené?

Dá sa povedať, že áno. Už sú to len také príjemné starosti. Obvolávanie hostí, dolaďovanie drobností, ktoré k svadbe patria a nijakým spôsobom nás nezaťažujú.

Prezradíte nám, koľko hostí je pozvaných?

Dominika nechcela mať zo svojej svadby mediálnu šou, vyhýbala sa zverejneniu dátumu aj čohokoľvek s tým spojeného. Nešťastným spôsobom niekto z hostí zverejnil jej oznámenie. Chcela však svadbu poňať ako príležitosť na stretnutie s rodinou a so svojimi kamarátmi, ľuďmi, ktorí ju rokmi sprevádzali počas jej tenisového aj súkromného života. Samozrejme, aj s Michalovou rodinou (budúci manžel, pozn. red.) a jeho najbližšími priateľmi. Malo to byť ich stretnutie a nemala pocit, že by to chcela medializovať. Samozrejme, keď sa to už prevalilo, niektoré veci sa zverejnili, ale prvotný zámer bol iný. Dominika dokonca k oznámeniu prikladala aj kartičku, kde hostí poprosila, aby svadba ostala ich spoločným tajomstvom, no nie každý si túto kartičku asi prečítal.

Celý exkluzívny rozhovor s mamou našej najznámejšej tenistky Dominiky Cibulkovej, nájdete v aktuálnom dvojčísle SLOVENKY! 

13639951_10154281078026119_549428702_o.png

Slovenka titulka č.26-27/2016
Slovenka titulka č.26-27/2016
Foto: 
Petra Ficová
Slovenka titulka č.26-27/2016

 

- - Inzercia - -