Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominika Cibulková je už vydatá pani: Pozrite sa, ako žiari!

júl 09, 2016 - 15:10
Dominika, prechádza najkrajším životným obdobím – zosobášila sa so svojou dlhoročnou láskou Michalom Navarom a zároveň nás bude reprezentovať na olympijských hrách v Riu. Konečne nastal vytúžený deň D a pani Navarová vyzerala ako princezná vystrihnutá z rozprávky.

Dominika a Michal si svoje áno povedali v Dóme sv. Martina. Hneď po obrade sa všetci svadobčania presunuli na hostinu do rozprávkového kaštieľa v Oponiciach. Na veľkolepej svadbe sa bude zabávať viac ako 260 hostí. Medzi pozvanými nechýbajú ani naši kolegovia šéfredaktorka časopisu LaFemme Petra Ficová a módny redaktor Andrej Kusalík. Andrej sa taktiež postaral o nevestin styling v tento výnimočný deň. Okrem honosnej svadobnej róby z exkluzívneho trenčianskeho salónu pre ňu vybral ešte jedny šaty, ktoré si oblečie po prvom tanci. 

Prípravy na sobáš trvali takmer rok. Úspešná tenistka nenechala nič na náhodu a na organizáciu si najala svadobnú agentúru. Dominika nám v rozhovore pre Slovenku prezradila, že ich svadba sa nezaobíde ani bez typických slovenských tradícii.  "Chcela by som ten deň natiahnuť aspoň na 48 hodín. Chystáme rôzne slovenské zvyky ako rozbíjanie taniera, budú aj slovenské tradičné jedlá a máme v zálohe aj veľké prekvapko pre našich hostí," hovorí šťastná nevesta. 

Dohady, či sa už chystá na mamičkovské povinnosti, vyvrátila. "Na rolu matky sa určite teším, samozrejme, že sa o tom s Miškom bavíme a snívame, ale ešte ma nechajte byť „bomber“ na kurte... Tenis je môj život, mám pred sebou nejaké plány a túžby, ktoré si chcem splniť. A až potom príde čas na deti a život maminy." 

img_7190.jpg

Foto: 
SITA

 

img_7195.jpg

Foto: 
SITA

img_7241.jpg

Foto: 
SITA

img_7150.jpg

Foto: 
SITA

13573502_1621738031472276_2091600022_n.jpg

Foto: 
Dominka Cibulkova/Instagram

Ešte pred obradom Dominika na svojej sociálnej sieti uverejnila malú ukážku jej svadobných šiat a ikonických lodičiek Jimmy Choo.

 

- - Inzercia - -