Dnes je piatok, 10.júl 2020, meniny má: Amália
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Zažite horúčku sobotňajších nocí v Bešeňovej

júl 11, 2016 - 14:32
Ak ste milovníkom saunovania alebo len objavujete blahodarné účinky jedinečného wellnessu, toto leto si užijete relax na zážitkových saunových ceremoniáloch v GINO Paradise Bešeňová.

Sobotná noc 9. júla od 21. hodiny bude patriť relaxu, oddychu, ohňovej šou, pivnému ceremoniálu, cigánskemu bašávelu, príjemným masážam a bylinkovým alebo citrusovým ceremoniálom. Tajomstvom krásnych vôní s postupným zahrievaním a dokonalým uvoľnením vás prevedú sauna masteri odetí v tradičnom ľudovom kroji aj tematických kostýmoch. 

Noc zážitkového saunovania

Priekopníkmi saunovania sú Fíni, ktorí si takýto intenzívny relax vychutnávajú ako rituál s presnými pravidlami. Tento typ relaxu nie je len zimnou záležitosťou, ale aj súčasťou letných večerov. Na Liptove, v druhom najväčšom aquaparku, moderujú ceremoniály skúsení sauna masteri, teda profesionálni saunári, ktorí pripravujú intenzívne zážitky s rôznymi efektmi, ktorých podstatou je zvýšiť účinky tepla. Sauna master polieva počas ceremoniálu horúce kamene vodou zvyčajne s prídavkom aromatickej esencie. Namiesto vody sa niekedy používa aj ľadová drvina. Na rozhorúčených kameňoch sa začne voda výrazne odparovať a zvýši sa teplota a vlhkosť vzduchu v saune. Sauna master rozháňa horúci vzduch uterákom v rôznych smeroch nad hlavou a parnými nárazmi zvyšuje účinky tepla. Ceremoniály sú oživené aj zaujímavými obradmi a obohatené o welcome drink, soľné peelingy, ktoré pripravia pokožku na dokonalé opálenie, a záujemcovia môžu využiť aj širokú ponuku masáží. Noc zážitkového saunovania so sprievodným programom zažijete v Bešeňovej už v sobotu 9. júla, po zvyšok leta sa nechajte zlákať na 12 intenzívnych saunovacích večerov v liptovskom akvaparku.

Svetové leto

V akvaparku v Bešeňovej zablúdite toto leto aj do svetového centra módy – Milána, prejdete sa okolo Kolosea, ochutnáte pravú taliansku pizzu v reštaurácii Giovanni. Hoci si pod malebnými kopcami budete vychutnávať liptovské slnko, celý svet vám bude ležať pri nohách. Môžete sa odfotiť so sochou slobody, ochutnať pravý americký burger alebo si zatancovať karibské latino tance. A aké by to bolo cestovanie svetom bez pravých balkánskych syrov a šalátov, typických gréckych tancov a pravej česko-slovenskej zábavy. Toto všetko zažijete na jedinečnom mieste – vo vodnom raji. Podrobne na www.ginoparadise.sk

s.jpg

Foto: 
Archív

Každých 10 dní sa areál akvaparku mení

5. 7. – 13. 7. balkánske dni
14. 7. – 24. 7. karibské dni
25. 7. – 3. 8. talianske dni
4. 8. – 14. 8. české dni
15. 8. – 31. 8. slovenské dni

Počas talianskych dní v GINO PARADISE Bešeňová zažijete Fashion show značky Carpe DM od návrhárky Dobravy Míčky Škvaridlovej. Dizajnérka pripravuje špeciálnu kolekciu, ktorá poputuje priamo z móla do Milána. O známe tváre nebude núdza, v roli modeliek a modelov sa predstavia: Lucia Hablovičová, Zuzana Haasová, Mirka Šmahel Kalisová, Barbora Rakovská, Twiins – Veronika a Daniela Nízlové, Vierka Ayisi, Erika Barkolová, Martin Šmahel a Tomy Koty. Počas šou si fanúšikovia užijú live koncert Majka Spirita. Po šou čaká všetkých fanúšikov autogramiáda.

Na Liptove plávajú exotické žraloky

Plávajúce žraloky, morské vlny, piesok, možno by sa zdalo, že opisujeme niektorú z prímorských exotických destinácií. Nie je to však tak. Aj toto všetko môžete počas leta zažiť v liptovskom akvaparku. Nemusíte cestovať ďaleko a môžete obdivovať krásu podmorských predátorov – žralokov. Počas celého leta môžete sledovať príbeh štyroch žralokov, ktoré by ste inak mohli vidieť len v Latinskej Amerike, na Galapágach či v iných exotických destináciách.

- - Inzercia - -