Dnes je piatok, 22.február 2019, meniny má: Etela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Zastavil sa pri nich čas: Celebrity, ktoré ani trochu nestarnú

júl 13, 2016 - 21:25
Mnohí ľudia sú šokovaní, keď sa dozvedia o veku svojich obľúbených celebrít. Každý máme medzi sebou známych, ktorí vyzerajú na svoj vek staršie, alebo naopak mladšie. Je tu ešte jedna skupina tých "šťastnejších", tí čo vôbec nestarnú. Aj po rokoch vyzerajú stále rovnako. Ako sa hovorí, vek je len číslo a nasledujúce fotky toto porekadlo len potvrdzujú. Pozrite si svetové celebrity, ktoré sa aj po rokoch vôbec nemenia.

Will Smith

will-smith.jpg

Foto: 
pictures.zimbio.com

Zdá sa , že Will je osobnosť, ktorá pije z prameňa mladosti! Od čias, keď začal s herectvom  až dodnes  vyzerá  tento populárny herec úplne rovnako. Pozeráte sa na obrázky Willa Smitha, medzi ktorými je rozdiel 16 rokov a takmer vôbec sa nelíšia. V súčasnosti vyzerá na 30 z jeho aktuálnych 47 rokov!

Halle Berry

halle.jpg

Foto: 
pictures.zimbio.com

 

Väčšina ľudí považuje Halle Berry za jednu z najkrajších žien sveta. Je to tak najmä pre jej pôvabný a mladistvý vzhľad. Dokonca aj po narodení dieťaťa  táto 50 ročná dáma vyzerá  na 30.  Má dokonca aj neuveriteľnú postavu, ktorú si udržala aj po tehotenstve a stala sa tak vzorom pre mnohé mamičky.

Jennifer Lopez

jennifer-lopez.jpg

Foto: 
pictures.zimbio.com

Herečka a hudobníčka je  po celom svete známa svojou prirodzenou krásou. Prvá fotka je z čias keď Jenny hrala nádhernú chyžnú vo filme Kráska z Manhatanu. V porovnaní so súčasnou fotkou nie je na jej postave ani tvári žiadna známka starnutia. Okrem farby vlasov si Jennifer stále udržiava svoj štandard aj keď  čoskoro oslavuje neuveriteľných 46 rokov. 

Naomi Campbell

naomi-campbell.jpg

Foto: 
pictures.zimbio.com

Naomi, ktorá nedávno oslávila 46 rokov patrí aj napriek veku k najúspešnejším svetovým topmodelkám. Za to určite vďačí jej nestarnúcemu vzhľadu. V súčasnosti sa objavuje na každej prestížnej prehliadke, či na titulkách časopisov spolu s mladučkými modelkami. 

Sharon Stone

sharon-stone.jpg

Foto: 
pictures.zimbio.com

Svetoznáma herečka Sharon nevyzerá ani zďaleka na 58 rokov! Je skoro neuveriteľné, že táto nádherná blondína bude mať čoskoro 60 rokov a na jej tvári  sotva nájdeme jedinú vrásku. Rovnako dobre vyzerá aj v bikinách  a svoj nestarnúci vzhľad prikladá aktívnemu cvičeniu. K jej doterajšej kariére patrí modeling, filmová produkcia a herectvo,  ktoré ju priviedlo do žiary reflektorov v zrelom veku 32rokov. 

Pharrell Williams  

pharrell-williams.jpg

Foto: 
pictures.zimbio.com

Pharrellove korene siahajú až do Filipín odkiaľ pochádza jeho mama. Tento spevák, umelec a producent v jednom, by sa mohol vydávať za 25 ročného mladíka, hoci už má neuveriteľných 43 rokov. Mnoho ľudí nechce veriť jeho veku,  ale na svetovej scéne je už dosť dlhú dobu. Pharrell je fanúšik zdravej kuchyne, pravidelne cvičí a snaží sa dodržiavať mimoriadne zdravý životný štýl. Práve preto tvrdí, že je to základ úspechu k  zdravému a nestarnúcemu vzhľadu. 

Kenau Reaves

keanu-reeves.jpg

Foto: 
pictures.zimbio.com

 

Aj hviezda z Matrixu Kenau , rozhodne patrí k celebritám, ktoré čas vôbec nepoznačil. Svoj mladistvý vzhľad si udržiava aj vo veku  51rokov. Verejne vyhlasuje, že nepodstúpil žiadne kozmetické úpravy. Okrem jeho zachovalej tváre aktívne cvičí a udržiava tak aj jeho telo vo výbornom stave. 

- - Inzercia - -