Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

16 vecí, ktoré by mali ženy po TRIDSIATKE prestať nosiť

júl 14, 2016 - 15:48
Stále dookola počúvate vetu ako: ,,toto sa už fakt k tvojmu veku nehodí“? Ste z toho celá bez seba? Nelámte si s tým hlavu. Poradíme vám čomu sa je lepšie vyvarovať, aby ste boli aj v tridsiatke stále COOL.

Ak máte okolo tridsiatky a vyhodili ste zo svojho šatníka tieto veci nemáte sa čoho obávať. Ste zaručene IN a trendy.

1. Tričká s  potlačou

Sú síce väčšie a pohodlné, ale odporúčame vám nechať si ich na doma. Ideálne pre lenivé dni voľna, keď sa vám nechce vyjsť medzi ľudí. Na verejnosť s tým určite nechoďte, nech už je to vaše akékoľvek obľúbené tričko, boli by ste nepochopená.

2.  Modré očne tiene

Nezáleží na tom, či máte osemnásť alebo päťdesiat rokov MODRÉ TIENE SA NENOSIA. Prosím zapamätajte si to.

3. Ružová

Aj vy ste posadnutá touto cukríkovou dievčenskou farbou? Je to síce milé ale v momente, keď vyjdete na ulicu od hlavy až po päty v takomto outfite, ste na smiech. Nechajte si to radšej pre svoje deti alebo si už rovno počkajte na vnúčatka.

4. Leopardí vzor

pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

Zapamätajte si, že všetkého veľa škodí, zvlášť, keď vám nemáte osemnásť. Jediná miestnosť, v ktorej bude leopardí outfit ocenený, je za dverami vašej spálne.

5. Lesklé nohavice

pinterest_2.jpg

Foto: 
Pinterest

Ak je Silvester tak prosím, inak to máte prísne zakázané. Nechcete byť predsa väčšia hviezda ako je naše milované Slnko.

6. Obrovské slnečné okuliare

Ak idete na maškarný bál, tak je to dokonalé. V prípade, že idete na kávu s priateľmi zvoľte niečo menej nápadné. Verte, že vyzerať dobre môžete aj v niečom, čo nebude pútať pozornosť všetkých okoloidúcich.

7. Ponožky typu háky-báky

colorful-898311_1280.jpg

Foto: 
Pixabay

Ponožky sú neustále kameňom úrazu. Ani by ste neverili, koľkí ľudia si ich všímajú. V tridsiatke je lepšia malá dierka na ponožke ako farebné hviezdičky či zvieratká.

8. Kruhy

pinteresssst.jpg

Foto: 
Pinterest

Základná škola je ešte v poriadku, stredná je už šialenstvo, ale keď si to dáte v 30-tke, je to hotová katastrofa. Riaďte sa týmto: radšej žiadne náušnice ako otrasné kruhy!

9. Chlpaté čižmy.

Nechajme tínedžerov nech sa poriadne vybláznia. Vy radšej investujte do poriadnych kožených čižiem. O chlpatom oblečení všeobecne platí, že je veľmi ťažké nájsť v obchode také, ktoré je módne a veku vhodné. Z toho vyplýva, aby sme ho nechali na pokoji.

10. Mini šaty

model-1292342_1920.jpg

Foto: 
Pixabay

Zapamätajte si, že nemusíte byť holá, aby ste vyzerali skutočne sexi.

11. Mini sukne.

pinteresttt.jpg

Foto: 
Pinterest

Ste už dosť zrelé nato, aby ste vedeli, že niektoré veci je dobre nechať na predstavivosť.

12. Trička do pol pása

Vidíte ho všade a to vás núti vyskúšať si ho? Zabudnite na to a prenechajte ho radšej mladšej generácií. Platí to aj v prípade, že máte dokonalé telo.

13. Šortky

Ak ich nosíte, tak ste to teda poriadne prepískli. Nie sme si istý do akého veku je to vhodné, ale nad 30-tku to zaručene nebude.

14. Staré, očuchané tenisky

Určite nechcete pôsobiť zanedbane. Existuje ešte jedna možnosť, ukryjete si ich v pivnici a vytiahnete ich až keď pôjdete okopávať skalku do záhrady.

15. Lacné podprsenky

Vaše prsia si zaslúžia starostlivosť. Určite už nevyzerajú ako pred desiatimi rokmi. Zainvestujte do kvalitnej podprsenky a určite neoľutujete. Potešíte nielen seba, ale aj svoju polovičku.

16. Žabky na platforme

Toto vážne nie je sexi! Dokonca to vyzerá ako darček, ktorý ste dostali na kolotoči od potulného neznámeho, ktorý vám ich vlastnoručne vystrelil.

- - Inzercia - -