Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dominika Mirgová v novom klipe opäť ide hore!

júl 21, 2016 - 16:29
Talentovaná slovenská speváčka Dominika Mirgová nezaháľa ani v lete a predstavuje nový videoklip. Dominika nakrútila vizuál k pesniče Dole, na ktorej jej vypomáha aj raper Elpe.

Začiatkom roka vydala Dominika Mirgová svoj tretí štúdiový album Armáda, z ktorého pochádza aj aktuálny singel Dole. Príjemne ladený letný hit si určite nájde cestu k svojim poslucháčov aj vďaka vydarenému videoklipu, v ktorom si Dominika dokonca zaboxuje!

Rodáčka z Trnavy sa počas nakrúcania opäť zverila do rúk talentovanej vizážistky Lucii Sládečkovej, ktorá sa postarala o moderný a svieži vzhľad. Styling mala na starosti úspešná módna bloggerka Jana Tomas.

img_9353.jpg

Foto: 
Dominika Mirgová

Vo videoklipe sa už tradične okrem mladej mamičky objavia aj členovia jej tanečnej skupiny VIP Crew. Skladba v reggae rytmoch odkazuje na minuloročný kontroverzný hit Hore. “Išla som hore, mala by som ísť aj dole, tak to v živote chodí. Každý z nás prežíva lepšie, aj horšie časy, táto pesnička má inšpirovať ľudí práve keď sú dole, aby našli silu vstať a ísť ďalej a neriešili žiadne konflikty a boje, ktoré nikam nevedú,” prezradila Dominika.

Zaujímavosťou je, že pesnička vznikla úplne spontánne a Dominika nápad dostala v sprche.

Dominika Mirgova feat. Elpe - DOLE (Official)

Autor: 
DMirgovaOfficial

Prečítajte si tiež: Dominiku Mirgovú inšpiruje Beyoncé a Rihanna. Na jeseň chystá obrovskú šou!

- - Inzercia - -