Dnes je streda, 26.jún 2019, meniny má: Adriána
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Slávne celebrity a ich potomkovia: To je ale podoba!

júl 24, 2016 - 12:52
Ako rodičia často premýšľame nad tým, po kom len to naše dieťa bude, takisto dumáme, ako len sa tie gény mohli namiešať. Príroda je natoľko nevyspytateľná, že skombinuje každému gény od rodičov inak a ešte v inom pomere. Potomkovia celebrít, ktoré sme si pre vás pripravili sú menšou kópiou ich známych rodičov a v mnohých prípadoch pri sebe vyzerajú ako súrodenci.

Slávne celebrity a ich potomkovia: To je ale podoba!

Gordon Ramsay a Jack Scott Ramsay

bez_nazvu.png

Foto: 
instagram @gordongram

Vyzerá to tak,  že má svetoznámy šéfkuchár Gordon Ramsay konkurenciu! Na svojom Instagrame k fotke so svojim 15-ročným synom dodal komentár "Niekto ma doháňa“. Za pár rokov bude Jack celý otec. 

Allessandra Ambrosio a dcéra Anja

alessandra.png

Foto: 
instagram @alessandraambrosio

Anja je jednoznačne celá maminka. Topmodeka Alessandra na prvý pohľad nevyzerá nato,  že bola niekedy vôbec tehotná. Jej roztomilá dcérka sa už teraz na mamu podobá a rozhodne rastie do krásy. 

Reese Witherspoon a Ava Phillippe

white.png

Foto: 
instagram @reesewhiterspoon

Ak by chcela Ava Phillippe vedieť ako bude v budúcnosti vyzerať, nemusí si nad tým vôbec lámať hlavu! Stačí sa pozrieť na svoju matku Reese, ktorá pri svojej dcére vyzerá skôr ako jej staršia sestra. 

Johnny Depp a jeho syn Jack

johny.png

Foto: 
Pascal Le Segretain/WireImage

Starší syn Johnnyho Deppa sa každým rokom viac podobá na svojho slávneho otca. Rozkošný 13-ročný Jack sa usmial do objektívov na prehliadke Chanell, kde pózovala aj jeho mama s mladšou sestrou.

Rob Lowe a syn Jack

low.png

Foto: 
instagram @robloweofficial

Aký otec, taký syn.  Rob Lowe ukázal, ako si udržiava svoj mladistvý vzhľad. Na svoj Instagram pridal fotku z tréningu ktorý absolvoval spolu so svojim synom Jackom s komentárom „generačný fitness. "

Cindy Crawford a Kaia Gerber 

sindy.png

Foto: 
Jeff Kravitz/film magic foto

Niet pochýb o tom, že 13-ročná  dcéra Cindy Crawford,  Kaia Gerber sa na svoju mamičku mimoriadne podobá. Viditeľné je to najmä keď tieto krásky stoja vedľa seba. Cindy a Kaia spolu v čiernych overaloch vyzerajú ako sestry! 

Kate Hudson a jej syn Ryder

kate.png

Foto: 
instagram @katehudson

Jablko určite nespadol ďaleko od stromu. Kate Hudson a jej 11-ročný syn Ryder ukázali na fotke nielen svoju podobu,  ale aj charitatívnu dušu . Fotku z charitatívnej akcie pridala na instagram Kate, ktorá spolu so synom na podujatie cestovala až do Mexika.

Uma Thurman a dcéra Maya

umma.png

Foto: 
Dimitrios Kambouris/Getty Images for MAC Cosmetics

Hollywoodska kráska Uma Thurman „preniesla“ svoju krásnu na dcéru Mayu Thurman-Hawke, ktorá je verným obrazom svojej slávnej matky. Dievčatá s  medovými vlasmi a  prenikavými modrými očami na fotke z večeri MAC Cosmetics.

Julianne Moore a Liv Helen

aaa.png

Foto: 
Cindy Ord/Getty Images

Na módnej prehliadke Reed Krakoff  sa k hollywoodskej herečke pripojila aj jej dcéra Liv Helen Freundlich. Ich nádherné ryšavé vlasy a charakteristická bledá pokožka sa stala stredobodom pozornosti, najmä pre ich podobu.

- - Inzercia - -