Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Stretnutie VIP Club Slovenka už v septembri!

júl 29, 2016 - 10:00
Nominantky ankety Slovenka roka sa opäť stretnú na obľúbenom podujatí, ktoré už roky inšpiruje zaujímavými prednáškami a sprievodným programom. Najbližší VIP Club Slovenka sa uskutoční už 21. septembra 2016 v Hoteli Arcadia v Bratislave.

Samotný VIP Club Slovenka vznikol na základe ankety Slovenka roka, nad ktorou prevzal záštitu prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. Záštity nad VIP clubom Slovenka v roku 2016 sa ujala ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná a súčasťou klubu bude tiež výkonný výbor, ktorého členkami sú osobnosti kultúrneho a spoločenského života – Iveta Radičová, Mária Reháková, Mária Miková a Elena Kohútiková

Pre inšpiratívne a výnimočné ženy je pripravených  množstvo zaujímavých prednášok, o ktoré sa s nimi podelia odborníci z viacerých oblastí. Ako malú ochutnávku vám môžeme prezradiť prezenetáciu T.O.P. AUTO Slovakia a ich nového luxusného automobilu Jaguar F-Pace a exkluzívneho pivovaru ERB Banská Štiavnica. 

Prostredníctvom klubu úspešné ženy pomáhajú ďalším ženám v ich rozvoji tak, aby našli odvahu uspieť, učiť sa a prezentovať s hrdosťou výsledky svojej práce. Projekt taktiež pomáha upevňovať postavenie žien v spoločnosti, motivuje ich,  aby sa nebáli podnikať a svojimi aktivitami tak prispievali k znižovaniu nezamestnanosti.

 

- - Inzercia - -