Dnes je pondelok, 24.jún 2019, meniny má: Ján
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tanečné leto s Petrom Modrovským: Deti si užívajú kopec zábavy

august 03, 2016 - 18:51
Známy profesionálny tanečník a majiteľ tanečnej školy Dansovia Peter Modrovský organizuje už štvrtý ročník denného tanečného tábora pre deti. Aj tentokrát prilákal obrovské množstvo detí.

Všetky deti si okrem tanečných lekcii od profesionálnych lektorov užívajú kopec zábavy. Vo voľnom čase sa hrajú  hry na X-boxe, skladajú lego, oddychujú pri pozeraní rozprávok alebo sa vybláznia vonku pri hraní futbalu, basketbalu, vybíjanej, volejbalu či frisbee.

"Mnohokrát nemajú rodičia kam dať deti počas leta a aj preto som sa rozhodli, že začneme robiť tieto tanečné tábory. Deti tu síce nemôžu spať, ale keď po nich prídu rodičia vždy ich prosia, aby tu ešte chvíľku mohli zostať, " smeje sa Modrovský. 

Malí tanečníci si  tábor nevedia vynachváliť. "Peťo je úplne super. Páči sa mi, že nám dáva obedy v kuchárskej čapici," hovorí malá tanečníčka. Všetky kroky, čo sa počas týždňa naučili, predvedú v záverečnom vystúpení pre rodičov.

ram_2066.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_2039.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_1999.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_2126.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_2070.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Deti sa učia od skvelých trénerov Tomáša Uváčka a Martiny Reiterovej. Opäť obhájili majstrovský titul na Slovensku a sú 10 najlepší tanečný pár v Európe.

- - Inzercia - -