Dnes je utorok, 20.august 2019, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Shannen Doherty nevzdáva boj s rakovinou

august 04, 2016 - 15:01
Seriálová čarodejnica a Brenda z kultového Beverly Hills 90210 nevzdá svoj boj s ťažkou chorobou. Už v marci minulého roku ju zasiahla rakovina, kvôli ktorej musela sebavedomá herečka zmeniť svoj hollywoodsky životný štýl. O tom ako bojuje s chorobou prehovorila pre Entertainment Tonight.

Shannen Doherty je známa najmä ako seriálov herečka určite aj slovenským divákom. Staršie generácie si ju zrejme pamätajú zo seriálu Beverly Hills 90210, kde si zahrala sebavedomú Brendu. Mladšie ročníky Shannen zrejme registrujú ako čarodejnicu Prue zo serialu Charmed (Čarodejnice). Rodáčku z Memphisu v Tennessee bohužial zasiahla zákerná rakovina prsníka. Shannen tak už od minulého roka bojuje s agresívnou formou rakoviny, ktorá už napadla aj jej systém lymfatických uzlín.

„Na to, že rakovina sa mi rozšírila do lymfatických uzlín prišli počas jednej z mojich operácií. Preto chodím naa chemoterapiu a neskôr budem chodiť aj na ožarovanie. Najstrašidelnejšia je na tom tá nevedomosť. Zaberie chemoterapia? Zaberie ožarovanie? Budem si tým niekedy opäť musieť prejsť?," rozhovorila sa v emotívnom rozhovore Shannen.

Kvôli rakovine už Shannen podstúpila aj odstránenie jedného s prsníkov, tak ako v minulosti aj jej kolegyňa Angelina Jolie. Môj lekár nechcel, aby som sa zobudila a nemala tam nič. Považoval za dôležité, aby som to nemusela zažiť, a preto mi dnu vložil expander, čiže niečo maličké tam mám. Niekedy to naplníme, aby to bolo väčšie a potom to môžeme aj zmenšiť," dodala.

Shannen kvôli rakovine začali vypadávať vlasy a preto si sama oholila hlavu. S informáciou o jej novom "účese" sa sama zdôverila prostredníctvom zverejnenia fotiek na instagrame. Chcela som to povedať ja sama a takým spôsobom, aký som považovala za správny. Nechcela som, aby si ľudia povedali: "Bože môj, pozrite sa na ňu", keď ma uvidia vychádzať z potravín," priznala herečka.

Viac sa dozviete v rozhovore:

EXCLUSIVE: Shannen Doherty on the Emotional Moment She Chopped Off Her Hair After Cancer Treatment

Autor: 
Entertainment Tonight

EXCLUSIVE: Shannen Doherty Reveals She Is in Chemotherapy After Learning Her Cancer Has Spread

Autor: 
Entertainment Tonight

EXCLUSIVE: Shannen Doherty Reveals Her Dog Was the First to Detect Her Breast Cancer

Autor: 
Entertainment Tonight

- - Inzercia - -