Dnes je piatok, 10.júl 2020, meniny má: Amália
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Predstavenie 400 rokov Shakespeara ukončilo kultúrne leto v Hainburgu

august 09, 2016 - 16:14
Výnimočný divadelný večer v malebonom hoteli Altes Kloster bol venovaný 400. výročiu smrti anglického dramatika Williama Shakespeara.

Divadelné predstavenie 400 rokov Shakespeara (400 Jahre Shakespeare) ukončilo 6. augusta v prihraničnom rakúskom meste Hainburg an der Donau sériu podujatí pod názvom 7 Kloster events, ktoré sú vysunutou súčasťou Kultúrneho leta 2016 v Bratislave. 

ram_2647_copy.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Výnimočný divadelný večer v historických priestoroch Starého kláštora- hotela Altes Kloster v Hainburgu bol venovaný 400. výročiu smrti anglického dramatika Williama Shakespeara. V priestoroch kláštora sa tento rok uskutočnilo už šesť hudobných podujatí pod hlavičkou bratislavského kultúrneho leta. Na prelome júla a augusta tam znel džez, swing, šansóny, big band aj folk.

ram_2641_copy.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Súčasťou Altes Kloster v Hainburgu je od 11. júna tohto roka aj InfoPoint Bratislava – Hainburg. Otvorili ho zástupcovia Hlavného mesta Bratislavy, BKIS a Bratislava Tourist Board spolu so starostom Hainburgu Helmutom Schmidtom a rakúskym partnerom Hotel Altes Kloster.

ram_2650_copy.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -