Dnes je nedeľa, 26.máj 2019, meniny má: Dušan
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Tieto celebritné páry ustáli rozchod: Čo im pomohlo prekonať krízu?

august 16, 2016 - 15:11
Ľudia sa schádzajú a rozchádzajú. A občas sa opäť zídu a ľúbia sa ešte viac ako predtým. Poučení chybami, informovaní o svojich slabých stránkach a vyzbrojení ešte väčším odhodlaním byť po boku lásky svojho života.

Matej Sajfa Cifra a Veronika Ostrihoňová: A predsa bude svadba!

sajfa_ostrihonova.jpg

Foto: 
Instagram

Pred troma rokmi prešli krízou aj budúci novomanželia Veronika Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra. Médiami prešla správa, že sa pár rozišiel, no napokon sa im to podarilo ustáť. „Keď dvaja chcú byť spolu, tak spolu nakoniec skončia. Ak to oni dvaja a život chcú. Tak to bolo aj v našom prípade. Turbulencie v našom vzťahu boli a možno aj budú, no dôležite je, nebrať ich ako tragédiu a prijať ich. Minimálne v našom prípade nám ukázali, čo robíme zle, a posunuli nás ďalej. Happy end vo vzťahoch si tvoríme sami a nie výbuchmi vášne, ani romantickými gestami, ale naším postojom.“ Prezradila nám budúca nevesta Veronika.

 Dagmar a Peter Batthyányovci: Občas je to drina, ale stojí to zato

batthany.jpg

Foto: 
archív Slovenka

Dnes tvoria harmonický pár, človek by len veľmi ťažko tipoval, že to medzi nimi nie vždy bolo ružové. Dagmar a Peter Batthyányovci sa netaja tým, že ich rozvod bolel, no aj vďaka spoločnému synovi Matúšovi si k sebe opäť našli cestu. A dobre urobili, hoci im to trvalo tri roky, kým zlepili, čo rozbili.

Obaja v týchto dňoch oslávili päťdesiatku a naplno si užívajú každý nový deň. „Ani náhodou sa nenudíme. O partnerských problémoch vie každý, kto žije v partnerskom zväzku. Občas je to drina, naučiť sa prijať partnera takého, aký je. Vedela som, koho si beriem, a nesnažila som sa ho meniť. Možno aj preto sme spolu viac ako dvadsať rokov,“ dodáva spokojná Dagmar.

 Nela Pocisková a Filip Tůma: Po rozchode prišlo bábätko!

Búrka vo vzťahu nastala aj u harmonicky pôsobiacej dvojice Nely Pociskovej a Filipa Tůmu. Od samého začiatku ich vzťahu si prísne strážili súkromie a tajili, že tvoria pár. Po roku známosti sa v tichosti rozišli. Stačilo im však iba pár mesiacov odlúčenia a uvedomili si, že jednoducho patria k sebe. Podarilo sa im prekonať ťažké obdobie a všetkému dali druhú šancu.

Ich šťastie sa ešte viac znásobilo, pretože o pár mesiacov krásna herečka a speváčka oznámila médiám radostnú správu: „Čakáme spolu bábätko. Veľmi sa tešíme a dúfame, že všetko dobre dopadne.“ Operný spevák sa v rozhovore pre Slovenku priznal, že už si nevie predstaviť život bez jeho polovičky. „Neviem, či existujú slová, ktoré by to dokázali vystihnúť. Buď to pocítite, alebo nie. Ja som to pri Nelke pocítil a cítim stále,“ s láskou hovorí o mame jeho prvého dieťaťa. Teraz si obaja naplno užívajú rodičovské povinnosti so synčekom Hektorom.

Manželia Drapákovci: „Áno“ si zopakovali dvakrát

drapakovci1.jpg

Foto: 
archív Slovenka

 Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš.  Nie je to celkom tak, manželia Paľo a Janette Drapákovci sú povestnou výnimkou, potvrdzujúcou pravidlo. Svadbu mali totiž hneď dvakrát! Ako je to možné? Po prvom manželstve nasledoval rozvod, dnes sú opäť svoji. Podľa speváka je druhé manželstvo oveľa šťastnejšie ako premiéra, ktorá nebola ružová.

„Teraz k sebe inak pristupujeme, počúvame sa. Keď sme boli zosobášení prvý raz, veľa som koncertoval. Takže som buď hral, alebo doma spal. Teraz je to úplne inak, vážim si jednotlivé momenty s rodinou,“ vyjadril sa v minulosti populárny slovenský spevák a hudobník. Dvojica dnes konflikty a prekážky s partnerstvom spojené, rieši celkom inak ako kedysi. Na znak neutíchajúcej lásky si dali manželia aj spoločné veľavravné tetovania.  Paľo nosí na ruke nápis I love Janette, tá zas pod tričkom schováva vyznanie I love Pali.

MICHAELA HOLLÁ, BARBORA VOLNÁ, SOŇA MORAVČÍKOVÁ

- - Inzercia - -