Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Inšpirácie pre nevesty: Fotky s družičkami, ktoré rozhodne musíte skúsiť

august 16, 2016 - 16:30
Svadobné družičky sú vaše najlepšie priateľky, sestry či jednoducho srdcu blízke osoby. Preto je veľmi dôležité venovať im počas vášho veľkého dňa výnimočnú pozornosť. Ich krásne šaty a celkový výzor spolu s vami tvoria nádherný celok, ktorý rozhodne treba zachytiť na fotky! Našli sme pre vás niekoľko inšpirácii fotografii neviest a družičiek, ktoré vo vašom svadobnom fotoalbume nesmú chýbať.

Inšpirácie pre nevesty: Fotky s družičkami, ktoré rozhodne musíte skúsiť

"WOW EFEKT"! Presne tento výraz sa hodí pre chvíľu,  keď hostia vidia nádhernú nevestu, ktorej pozadie dotvárajú jej očarujúce družičky. Obliekanie svadobných šiat, obrad, hostina a najmä nezabudnuteľné emócie. Nato treba rozhodne veľa nápadov, ktoré môžete nasávať z nasledujúcich fotografii. 

Príprava

nevesty_1.png

Foto: 
pinterest.com

Väčšina neviest sa zhodujú v tom , že  toto je najlepší spôsob, ako začať svoj svadobný deň prípravy. Namiesto toho, aby sa každá družička pripravovala sama, prečo to nerobiť spoločne? Stylistka na jednom mieste nalíči a učeše všetky jednotne a navyše vášmu rozpočtu to veľmi neublíži. Váš svadobný fotograf bude mať veľa príležitostí, aby zachytil všetky tieto momenty.

Fotky zozadu

nevesty2.png

Foto: 
pinterest.com

Svadobné a "družičkovské" šaty majú často krásne detaily práve na zadnej časti, tak prečo ich nevyfotiť! Môžete predviesť svoje prekrásne svadobné kytice alebo použiť rôzne rekvizity ako veľké balóny či tabuľky s nápismi. 

Zábava s nápismi

nevesty_3.png

Foto: 
pinterest.com

Tabule s nápismi sú jednoznačne zábavný spôsob ako zachytíte svoj vzťah k vašim družičkám. . Tieto svadobné fotografie vám určite prinesú špeciálne spomienky na vás "deň D" .

Prvý pohľad v zrkadle

nevesty_4.png

Foto: 
pinterest.com

Po dlhom boji hľadania vysnívaných šiat práve tieto fotky zachytávajú ten čarovný moment, kedy sa nevesta prvý krát vidí v zrkadle. Spoločnosť jej samozrejme robia obdivujúce družičky.  

Kytice zakrývajúce tvár

nevesty_5.png

Foto: 
pinterest.com

Ďalší  populárny nápad ako predviesť svoje bohaté kytice a nádherné šaty. 

Trochu šampanského?

nevesty_7.png

Foto: 
pinterest.com

Je čas na party,  tak otvorte flaše a poriadne sa s kamoškami zabavte! 

Skákanie na posteli

nevesty_6.png

Foto: 
pinterest.com

Zábava na posteli? Minimálne pre dobrú fotku  určite choďte do toho! Vaše družičky vás v tom jednoznačne podporia.

- - Inzercia - -